Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


20.05.22
699 0 Печатать

Україна отримає 25 тисяч тонн бензину з польського резерву у вигляді гуманітарної допомоги

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час спільного брифінгу з Міністром клімату та навколишнього середовища Анною Москвою повідомила, що Україна отримає 25 тисяч тонн бензину з польського резерву у вигляді гуманітарної допомоги. Поставка ресурсу очікується вже наступного тижня. 

“Сьогодні Польща є нашим важливим партнером у подоланні паливної кризи. На західний кордон припадає більшість шляхів імпорту нафтопродуктів. Тож наші країни активно працюють над збільшенням потужності прикордонних пунктів пропуску. Зокрема, вже створені окремі смуги для ввезення товарів стратегічного значення, серед яких і нафтопродукти”, – зауважила Юлія Свириденко. 

Тим часом в Україні відбувається щодобове зростання споживання пального.
Середньодобовий продаж пального у березні становиви 12,4 тис. тонн за добу, у квітні 9 тис. тонн, а наразі він становить 13,2 тис. тонн. 

За словами Юлії Свириденко, наразі мета Уряду – збільшити постачання щонайменше до 15-16 тис. тонн  на добу задля того, щоб оператори мали можливість наростити запаси ресурсу,що в свою чергу вплине на зменшення черг на АЗС.

По материалам Мінекономіи
Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям