Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


05.01.23
6097 23 Печатать

Петиція проти блокування податкових накладних набрала необхідну кількість підписів

Петиція на сайті Президента України набрала 25 тисяч підписів.

Тепер Володимир Зеленський має розглянути цю петицію та надати відповідь.

Збір підписів було відкрито у жовтні, з початком нової хвилі блокування податкових накладних. 

Автор петиції зазначає, що блокуються ті операції (особливо послуги), що є постійними для підприємств(блокується 90% від загальної кількості ПН у платника податків), що взагалі загрожує подальшій роботі бізнесу. Тому пропонується повністю відмінити блокування податкових накладних на час воєнного стану. 

Крім того, у петиції йдеться про проблеми, які виникають через обмеження в роботі серверу ДПС тільки в будні, тільки з 8-00 до 18-00. При цьому, коли останный день реэстрації припадає на суботу чи неділю, втрачаються дні для реєстрації. Тобто порушується право платника податків про кількість наданих днів для реєстрації. Тому бізнес просить передбачити роботу серверу ДПС цілодобово без вихідних. 

З повним текстом петиції можна ознайомитися за посиланням. Бізнес з нетерпінням чекає на відповідь Президента. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ІринаКиїв
05.01.23 01:03

чудово! 

Ответить
  • Андрей
09.01.23 19:47

ІринаКиїв, О так! Народний президент зараз же покарає поганих бояр!

Ответить
  • Надежда
05.01.23 15:55

ІринаКиїв, Якщо чесно, то блокують не накладнІ, а роботу підприємств,  яких ще не розбомбили. Хто доживе до перемоги, може й доживе до  тюремного  покарання  Гетьманцева.
Поки сонце зійде, роса очі виїсть. 
P/S   D= від 21 до 32%. Послуги : таблиці Київ ДПС  приймає, а ДПС України зараз же відміняє. 

Ответить
  • Надежда
06.01.23 14:19

Перший раз не приняли з причини Недостатня кількість працівників, сьогодні отримала відмову по таблиці, бо недостатньо основних засобів. 
Скільки варіантів відмов на одну і ту ж таблицю може бути?

Ответить
  • Андрей
09.01.23 19:46

Надежда, А что за гуру решает, сколько працивныкив и засобив достаточно? Насколько мне известно, суд, заставляя налоговиков признать операцию реальной, удовлетворяется тем, что всё это вообще есть.

Ответить
  • ІринаКиїв
06.01.23 01:36

Надежда, скоріш це був сарказм, ніж навіть іронія, я прекрасно розумію, що ймовірно, з цього ну нічого нового не буде і кращого для нас, бухгалтерів

Ответить
  • Лариса
05.01.23 10:19

Хочеться розуміти, що далі? Є петиція і необхідна кількість голосів, а тепер що? Аби не придумали щось "для відмазки", нібито відпрацювали ситуацію

Ответить
  • Тетяна
05.01.23 12:24

Лариса, та теж саме буде як і з петицією про звільнення Гетьманцева - 25 тис. голосів є, результату нуль!. Гетьманцев ще й посміявся з неї ( чи з нас?). Всі дії податкової узгоджені з ОП

Ответить
  • Абзац
05.01.23 10:24

Думаю легше не стане.... ніби почують, ніби підуть на зутріч бізнесу, але натомість придумають шось нове, шо ми в черговий раз будемо у шоці....

Ответить
  • Львица
05.01.23 10:59

Если честно признаться - я не верю что что-то изменится. Только не обвиняйте в пессимизме, скорее это реализм.

Ответить
  • Ольга
05.01.23 11:41

Львица, і я думаю що з цього роя небуде нічого. 

Ответить
  • Ірина
05.01.23 11:20

Львица,Згодна з Вами на всі 100%, одні розчарування для бухгалтерів. Свято дєло як на 2% і дозвіл не платити ФОП податкі ФОП ..як то видавили з себе.....а інших добивають.... а заре і малий бізнес доб'ють...мараторій відміняють.... штрафи за РРО меньші не стали...штрафи за любий чих не зменьшились...хоча русня кошмарить...без світла....інтернета... бід бомбьожкою ..бухгалтер має як СУПЕРМЕН здати все в свій термін і сплатити..і надати податковій все що ій потрібно..... а податкова така Помідор із Чіполіно.....разом з гетьманцевим... його прізвище вже як їм'я НАРИЦАТЕЛЬНОЕ !!!!

Ответить
  • Станислав
05.01.23 15:16

Ірина,
Не сіньор Помідор, а принц Лимон - що вводив податки на дощ, на повітря, а потім питам, чому люди стали менше дихати...
Все страньшн і страньше...

Ответить
  • Олена
05.01.23 13:16

в мене  розблокували 5 податкових  29 грудня, я втішена.... вчора відправила аналогічну п/н на реємтрацію... і о диво! її знов заблокували...

Ответить
  • Ірина
05.01.23 13:23

Олена, а Ви таблицю даних платника подавали?У нас блокували, ми розблоковували, і так по кругу, поки не прийняли таблицю даних платника. Таблицю теж не одразу врахували, ми подавали багато разів...мабуть взяли змором їх, тому врахували)))

Ответить
  • Елена
05.01.23 14:07

Ірина, як їх взяти змором ? Я раз 8 подавала- поки не беруться)

Ответить
  • Ірина
05.01.23 15:47

Елена,навіть не знаю, що Вам відповісти...подали детальний опис діяльності, всі документи,які тільки можна було. Ми імпортери, може тому вже зглянулися над нами

Ответить
  • Анна
05.01.23 14:16

В будь якому разі хочеться  почути Зеленьського. Вся страви дибки, а від нього ніяких коментаріа

Ответить
  • Роман
06.01.23 10:47

Анна, а що там чути  - це питання не до мене а до (матерів)  міністерства, а я шо в мене лапки.

Ответить
  • ІринаКиїв
06.01.23 01:41

Анна, йому не до блокування, в нього і так справ гори, а для цього є міністри, тільки міністри фальшиві якісь всі

Ответить
  • Роман
06.01.23 10:53

ІринаКиїв, у вас риторика один в один як в кацапів  - царь нічого не знає то всьо холуї на місцях))). Ви реально думаєте що 2 млн заблокованих ПН це тому що в один момент всі податкові здуріли, і їм по кайфу опрацьовувати заяви на розблокування. Справа в тому що зараз все відбувається по дзвінку, і пофіг на закони, закривають кордони по дзвінку, викручують податкове навантаження по дзвінку а телевон ви знаєте де. Тому петиція це абсолютна глупость 

Ответить
  • Наталія
06.01.23 10:02

ІринаКиїв, ну так, цар хороший і заклопотаний, то бояре погані витворяють. Так не буває!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
  • Дивний ліс
05.01.23 16:29

Анна, ви очікуєте, що будуть "бджоли проти меду"? Чи пан Данило вже не з команди молодих ліц президента?

Ответить