Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.01.23
24294 34 Печатать

З 1 лютого змінюються рахунки для сплати ЄСВ, але не для всіх!

У ГУ ДПС у м. Києві з 01.02.2023 змінюються рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування.

Рахунки для інших територіальних органів ДПС залишаються без змін.

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Елена
24.01.23 10:06

Як ви надоїли! "Реформатори"... І рахунки не з'являться а ЕК, як завжди всі рахунки. 

Ответить
  • Лариса
24.01.23 18:22

а де іх можна подивитися?

Ответить
  • Вячеслав
01.02.23 12:44

Лариса, https://kyiv.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv

Ответить
  • ІринаКиїв
28.01.23 22:53

Лариса, але в тих матеріалах нічого немає

Ответить
  • ІринаКиїв
28.01.23 22:50

Лариса, нажміть в тексті По материалам ДПСУ

Ответить
  • Лариса
29.01.23 13:56

немає ссилки на нові реквізити

Ответить
  • Наталія
30.01.23 12:10

Лариса, посмотрите в едином кабинете - 

Ответить
  • Алла
30.01.23 08:26

Писали, що опублікують 2-го лютого.

Ответить
  • Евгения
01.02.23 10:36

На сайті ДПС є нові реквізити. В кабінеті ще старі.

Ответить
  • Елена
01.02.23 11:15

Евгения,получается теперь все в одну казну платим?! не по районам?

Ответить
  • Galina
30.01.23 10:09

А об'єднана звітність вже приймається?

Ответить
  • Александр
31.01.23 09:46

Galina,
Чорти что. На первый раз со смайликом квитанция 2, на второй нет квитанции, на 3-й "не принято", потому что "звитна" уже есть. Вот и гадай принято или нет. Первый вариант нельзя отправить потому что уже есть квитанция 2 со смайликом. Не сдача отчётности а игра в рулетку выходит.

Ответить
  • Бух
31.01.23 09:42

Galina, ні! Куди їм поспішати, 31 день люди не можуть здати ті звіти!

Ответить
  • Нина
30.01.23 11:25

Кто-то получил 2-ю квитанцию по отчету ЕСВ?

Ответить
  • Бух
31.01.23 09:45

Нина, я з двадцяти звітів отримала по двом тов 28.01.23, які подавала 05.01.23! Саме цікаве, що всі мовчать ніби це так і треба, лише бухгалтера вже 31 день колотяться! Це скотство вже на голову не натянеш!

Ответить
  • Людмила
31.01.23 09:44

Нина, Звіт з ЄСВ подавався 05 січня п.р., квітанція 2 надійшла 28 січня п.р.

Ответить
  • Людмила
31.01.23 09:43

Нина, Квитанції 2 з Об'єднаного звіту з ЄСВ вже надсилаються з 28 січня п.р., дані по зарплаті відображені в кабінеті платника ПФУ.

Ответить
  • OlaLa
30.01.23 13:24

Я получила сегодня.Только для этого пришлось из Медка отправить отчет еще раз (не копируя).Вторая квитанция пришла через 10 минут

Ответить
  • Ирина
30.01.23 14:09

OlaLa, в квитанции есть описание о том, что отчет принят ПФУ или только смайл от налоговой?

Ответить
  • OlaLa
01.02.23 11:28

Ирина,есть все- и регистрационный номер и смайл.Статус документа- "прийнятий"

Ответить
  • марія
30.01.23 12:36

Нина, відправила вже другий раз, бо 10 днів немає другої квитанції...незнаю в чому проблема

Ответить
  • Наталія
30.01.23 12:09

Нина, не получила 2-ю квит по декларации един налога группа 2 уже три дня прошло

Ответить
  • Ольга
30.01.23 11:31

Нина, ви відправили з помилкою?

Ответить
  • Світлана
30.01.23 14:18

ПФ проверил еще 28.01.23, но кв. №2 от налоговой нет

Ответить
  • Нина
30.01.23 16:30

Первая квитанция пришла . В  электронном кабинете отчёт есть, начислений и второй квитанции нет.

Ответить
  • Юлия
31.01.23 14:32

23.01 отправили отчеты. Второй квитанции нет до сих пор. И в кабинете отчет не видно(((

Ответить
  • Iryna
01.02.23 11:03

https://kyiv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/651007.html 
нові реквізити

Ответить
  • Лариса
01.02.23 16:04

Iryna, тобто для ФОПів по всіх районах м. Києва
рахунок однаковий?

Ответить
  • Людмила
01.02.23 11:05

На сайті бачу нові рахунки для м. Київ,там єдиний рахунок на ЗП для всіх районів.Це так? Хто ще знайшов? https://kyiv.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/

Ответить
  • Наталия
01.02.23 12:41

Людмила, Теж шукаю відповідь на це питання( У кабінеті старі реквізити. Все як завжди, вони касячать, ми винні.

Ответить
  • Лилия
01.02.23 11:59

невже, при подачі матеріалу важко написати повністю всю інформацію
Якщо об"єднали рахунки в єдиний , так і напишіть  . 

Ответить
  • Алексей
02.02.23 09:38

Вчера появились нові рахунки. В Приватбанке создать платёж нельзя, вылезает ошибка: "Помилка при перевірці платежу #400
З 1 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, для сплати ЄСВ. "
Одни полудурки счета постоянно меняют, другие палки в колеса вставляют своей "заботой"(

Ответить
  • Светлана
02.02.23 09:42

Алексей, аналогично, у них ще терміни не вийшли для вирішення питання(відповідь ҐПривата)

Ответить
  • Наталия
02.02.23 14:27

А если уже оплатили на старый счет? Платеж вернется?

Ответить