Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


08.02.23
1106 0 Печатать

Уряд надав Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей повноваження ініціювати санкції

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей.

Відповідна постанова КМУ № 91 «Про внесення зміни до пункту 4 Положення про Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей» набула чинності 03 лютого.

Відтепер КРАІЛ відповідно до покладених на неї завдань здійснює підготовку та подання Кабміну пропозицій щодо застосування, скасування та внесення змін до спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), що вносяться урядом на розгляд РНБО відповідно до Закону України «Про санкції», та бере участь у формуванні, реалізації та моніторингу ефективності державної санкційної політики з питань, що належать до компетенції Комісії.

По материалам КМУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям