Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.03.23
6201 22 Печатать

Правила блокування ПН/РК знов зміняться

22 березня  цього року  відбулась чергова он-лайн зустріч Робочої групи з питань вдосконалення роботи СМКОР.

Організатор та Модератор зустрічі – Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев.

В зустрічі участь взяли представники громадських організацій, Державної податкової служби України, Міністерства фінансів України, експерти у сфері оподаткування, 

Гетманцев анонсував на початок квітня чергові позитивні зміни до постанови 1165 щодо «ретроспективної ризиковості» платників та інших суттєвих норм.

Раніше він повідомляв, що відбудеться пом'якшення критеріїв, на підставі яких платникам податків надається ризиковий статус. Такий статус згодом обертається для компанії тим, що вона взагалі не може здійснити реєстрацію ПДВ-накладних.

Слідкуйте за нашими новинами. Про прийняття будь-яких змін до порядку блокування ПН/РК ми невідкладно вас проінформуємо. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Припудренний бухгалтер
23.03.23 10:00

Посто бажаю щоб нащадки гетьманцева працювали бухгалтерами

Ответить
  • горожанин
23.03.23 16:09

Припудренний бухгалтер, могет просто его уволить,хотя  придет такой же. 

Ответить
  • Галина
23.03.23 10:20

Зобов"язати Гетьманцева ,проходити суспільно- корисні роботи, і хоч один раз на місяць, зобов"язати відпрацювати три дні  на розблокуванні податкових накладних, або  виключенні підприємства з ризикових.

Ответить
  • Артем
23.03.23 13:28

Галина, чому три дні ?  Посадити на все життя та щоденно хай розблоковує ... та треба обов'язково з перешого разу відхиляти, хай ще скарги подає !

Ответить
  • Angry accountant
23.03.23 12:09

Галина, щось в нашому житті забагато Гетьманцева, навіть Азаров колись так не приїдався....

Ответить
  • Татьяна
23.03.23 10:30

Не пора ли его на фронт отослать суку...

Ответить
  • хороший чоловик
23.03.23 16:10

Татьяна, да ,давайте подадим петицию .сколь там надо 25000 голосив ,и все

Ответить
  • Лара
23.03.23 11:36

А можна не надо экспериментов?

Ответить
  • Наталья
23.03.23 11:57

Пропоную судові витрати та ще моральний ущерб  по  судах   за рахунок   виновної особи, яка заставляє бухгалтера  проводити розблокування тільки через суд.

Ответить
  • Angry accountant
23.03.23 12:06

Вже немає сил...сьогодні про ПДВ не говорять хіба що новонароджені, за 20 років роботи стільки уваги цьому податку ще не було, а на час ВС це взагалі злочин -відволікати суспільство і владу від найважливого, "топити" в пдв- проблемах залишки бізнесу

Ответить
  • Ольга
23.03.23 13:32

Я в принципі не розумію це блокування у виробників: якщо у держреєстрі вид діяльності зазначений : випічка хліба і підприємство на постійній основі реєструє ПН на хліб та закуповує( по ПН від постачальників же ж видно) борошно, сіль, цукор, олію, то які ще можуть бути питання. А якщо  вид діяльності Випічка хліба, а закуповує на постійній основі картон та фарбу, то призначайте перевірку і не морочте голови всій країні. А то те, що повинна виконувати податкова, переклали на плечі бухгалтерів всієї країни і наче так і треба!

Ответить
  • Ирина Николаев
23.03.23 14:41

Гетманцев ,  где утвержденный Перелік  територій???? Почему не работаете по этому вопросу с Кабмином ? Ваши подчиненные уже письма шлют по 23 году по земле и недвижимости  и запугивают внеплановыми проверками .Вы бы не рисковали с людьми,кот под ракетами просидели год...и сейчас продолжают работать под обстрелами и донатить

Ответить
  • Елена
23.03.23 15:54

Блокировку депутатам надо ввести! за решёткоу

Ответить
  • Оптиміст
23.03.23 22:57

Коли чую це прізвище, чомуть починає тошнити

Ответить
  • nadiia
24.03.23 02:46

АБСОЛЮТНО!!!необхідно законодат закріпити  відповідальність - за помилкове зупинення  реєстрації  ПН .Нехай ті  такі сміливі  діячі -блоквальники   в купі  з шефом гетьм.- врешті мають  наслідки своєї діяльності- НЕ вірю в автоматичне блокування- просто бачу результати  "експериментів "   блокувальників  - буквально на собі протягом  4х міс - ручна робот 100%!!

Ответить
  • nadiia
24.03.23 02:56

скільки можна вивати до влади ???-та коли вже   цю гидоту ГЕТЬМ.- як мінімум  приберуть - КОМУ вигідно знищення підприємництва україни? достатньо того факту  -  що воно працювало  на  сівковича  -агента  фсб - мабуть же куча нерухомості на ті кошти накуплена - та зреєстрованан на пенсіонерке -мамаше..

Ответить
  • Никак
24.03.23 11:07

nadiia,  Азаров...Катеренчук....Клименко... Южаніна...Гетьманцев...
...."діла свої зробили, злили нас, мене з тобою разом в унітаз"

Ответить
  • воприс
24.03.23 13:22

Никак, Азаров ,тут причем?

Ответить
  • Никак
24.03.23 13:53

воприс, Ви що в 2023 році почали свою трудову діяльність?хто тато податкової накладної?

Ответить
  • Галина
24.03.23 12:08

Никак, а Южаніна тут до чого, за яки грехи?

Ответить
  • Никак
24.03.23 12:23

Галина, а хто мама СЕА ПДВ?

Ответить