Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


22.06.23
1885 0 Печатать

У Раді підтримують впровадження електронної акцизної марки

Данило Гетманцев, Голова Податкового Комітету ВРУ повідомляє, що Комітет рекомендував прийняти у другому читанні та в цілому законопроєкт № 8287, яким передбачається запровадження з 1 січня 2026 року електронної марки акцизного податку.

Головне про законопроєкт:

1) Е-марка надасть можливість:

► відстежувати рух алкоголю, тютюнових виробів, рідин для електронних сигарет від виробника/імпортера до кінцевого споживача;

► контролювати повноту і своєчасність сплати сум акцизного податку за такі товари;

► кожен громадянин зможе ідентифікувати продукцію та перевірити легальність походження товару.

2) створення Електронної системи обігу підакцизних товарів забезпечить електронну взаємодію між державними органами та суб’єктами господарювання:

► обтяжливий процес замовлення паперових марок акцизного податку піде в минуле;

► система ще на етапі замовлення розрахує та виставить рахунок до сплати в частині сум акцизного податку за замовлені марки.

Законопроєкт переведе облік алкоголю, тютюнових виробів та рідин для електронних сигарет в електронний формат, спростить його та поборить тінь!

По материалам Данило Гетманцев, Голова Податкового Комітету ВРУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям