Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.09.23
933 7 Печатать

Президент наклав вето на закон, який обмежував е-декларування

Президент України заветував ухвалений Верховною Радою закон, у якому були обмеження електронного декларування*.

"Причину цього вето, думаю, всі чудово розуміють: декларації мають бути відкритими. Одразу. Не через рік. Уже зараз реєстр треба відкривати.  Власне, із цією головною правкою закон має бути проголосований. Бажано швидко.", - вважає Президент.

* Нагадаємо, що 5 вересня Верховна Рада прийняла в цілому Закон «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (реєстр. № 9534). При його прийнятті Рада провалила головну поправку - про відкриття декларації. Тож законом було передбачено, що реєстри залишаться закритими, а інформація про статки чиновників мала залишатися непублічною ще рік.

По материалам Офіс Президента України

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • SHADOW
12.09.23 11:38

конечно хорошо, но этим свои рейтинги не подымит

Ответить
  • Яна
12.09.23 13:00

SHADOW,а то типу Зеленський не в курсі, що твориться  в країні і яка страшна корупція! Навіщо було відміняти електроне декларування??? А зараз будуть тягнути час, знову щось допрацьовувати, блокувати, придумувати, хоча усе просто - поверніть закон, який вже був!

Ответить
  • бух
12.09.23 13:27

Яна,ви шо думаєте щось побачити в цих деклараціях? все заховано на родичів та іншиходна показуха для піджняття рейтингу недопрезидента

Ответить
  • TT
12.09.23 13:54

бух,
суть навіть не в тому ЩО ми хочемо/не хочемо побачити у деклараціях, а тому , що ЯКЩО для підприємств немає виключень звітувати та сплачувати податки, то і ВОНИ хай шевеляться, заповнюють і (надіюсь) сплачують.

Ответить
  • бух
13.09.23 08:12

TT,шо вони по деклараціям своїм будуть сплачувати?

Ответить
  • ТТ
13.09.23 11:46

бух,
напевно ж волонтерять? бо ж кричать про це скрызь.. от хай і платять ПДФО та ВЗ відповідно до прийнятої їми дурні

Ответить
  • Антонина
13.09.23 11:15

Вы нам, пожалуйста, ув. депутаты, сначала свои деки, а потом изменения в рассчете средней. А то иш, забегали

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям