Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


15.09.23
242 0 Печатать

Трейд-ін — вигода чи ризики

Бажання поміняти машину періодично відвідує автовласників з низки причин. Самостійний продаж машини, пошук іншого варіанта займає час, сили, а ресурси часто обмежені. На допомогу приходять компанії, які займаються трейд-іном. Вони викуповують машину, пропонуючи каталог інших авто на заміну.

Trade-in

Трейд-ін — обмін старої машини на нову (уживану або з салону). Продати авто за програмою пропонують дилерські центри, автосалони, доки на офіційному сайті казино завантажуються автомати, є час знайти вигідні пропозиції для автолюбителів.

Trade-in:

 1. Заощаджує час продажу машини. Власник не займається попередньою підготовкою, не розміщує оголошення на тематичних сайтах, не їздить на покази. Обмін відбувається протягом дня, за відсутності готового пакету документів 2-3 дні.
 2. Дозволяє взяти нову машину у кредит, розстрочку. Вартість викупу машини є початковим внеском. Кредитні зобов'язання оформлюють дома, є представник банку.
 3. Дає знижку на нову машину. За цією програмою тисячі, десятки тисяч гривень.

За наявних переваг програма засмучує недоліками:

 1. Занижена вартість викупу машини. У салоні працюють фахівці, які роблять все, щоб купити машину за вигідною для них ціною.
 2. Обмежене коло вибору. Каталог центру, салону з послугами трейд-іну обмежений. Програма поширюється на низку моделей.

Під час обміну машини залишаються ризики придбати проблемну машину. Фахівці сервісу проводять підготовку, в салоні машина виглядає ідеально, на тест-драйві показує чудові результати, на дорозі можуть бути проблеми.

Машини на обмін

Салони, що працюють на обмін машин, висувають низку вимог до авто, що пропонується до покупки. Машина приймається:

 • технічно справний;
 • у повній комплектації;
 • без серйозних ушкоджень;
 • з «чистою історією»: без арештів, застав, обмежень, скручених показників пробігу;
 • з повним пакетом документів.

Фахівець перевіряє відповідність серійних номерів вузлів із номерами, зазначеними у технічному паспорті транспортного засобу. При ввезенні з-за кордону машина повинна бути оформлена на людину, що її продає. Салон дилерський центр залишають право відхилити заявку на трейд-ін при виявленні порушень власника ТЗ.

Схема роботи

Автомобіліст, який бажає продати та купити машину за трейд-іном, знаходить салон, приганяє ТЗ, далі робота відбувається за стандартною схемою:

 1. Діагностика автомобіля. Оцінка вартості.
 2. Обговорення суми купівлі та пропозиція щодо придбання нової машини. Розгляд варіантів розстрочки, кредиту.
 3. Оформлення документів купівлі-продажу на стару машину та нову.
 4. За наявності різниці у ціні покупець доплачує її, бере кредит. Якщо нова машина дешевша — різницю компенсує салон.

Передпродажною підготовкою придбаного ТЗ займається менеджер, розміщуючи пропозицію в каталозі центру, на дошках оголошень, рекламних сервісах. Витрати реклами, роботу менеджера попередньо включені у вартість машини, трейд-ін приносить власникам стабільний дохід.

Програма розрахована на власників транспортних засобів, готових швидко вийти на угоду. Салони занижують вартість авто для власної вигоди, пропонують не найкращі кредитні умови. Вивчіть тонкощі трейд-іну до моменту звернення до центру.

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям