Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


22.12.23
824 0 Печатать

Щодо встановлення фактів порушень при торгівлі паливно - мастильними матеріалами

Податківцями проведені фактичні перевірки суб’єкта господарювання – юридичної особи, який здійснює роздрібну торгівлю паливно - мастильними матеріалами. 

В ході фактичних перевірок встановлені факти:

- не проведення розрахункових операцій через РРО та без видачі відповідних розрахункових документів;

- проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціни товару та обліку кількості;

- зберігання на акцизному складі паливно-мастильних матеріалів без придбання відповідної ліцензії.

За результатами перевірок розрахунковий розмір штрафних санкції складає 654,1 тис. гривень.

Враховуючи вищевикладене, звертаємо увагу платників, щодо необхідності дотримання вимог Законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

По материалам ГУ ДПС у Кіровоградській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям