Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


26.02.24
478 0 Печатать

Ліцензійні умови у сфері азартних ігор підкориговано

Урядом внесено зміни до Ліцензійних умов провадження діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор з метою приведення їх у відповідність із Законом України «Про адміністративну процедуру», а також іншими законодавчими та підзаконними нормативно-правовими актами.

Приведено термінологію Ліцензійних умов у відповідність до Закону України «Про адміністративну процедуру».

Встановлено вимоги для здобувача ліцензії на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор – юридичної особи подавати до КРАІЛ структуру власності, що за формою та змістом відповідає вимогам визначеним Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Передбачено, що здобувач ліцензії у сфері організації та проведення азартних ігор – юридична особа подаватиме до КРАІЛ інформацію про кінцевого бенефіціарного власника, у тому числі інформацію про характер та міру (рівень, ступінь, частку) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу).

По материалам Тарас Мельничук, представник КМУ в ВРУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям