Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


29.02.24
789 0 Печатать

Бізнес вдячний Парламенту за відхилення поправки, яка б завдала збитків легальному бізнесу на ринку підакцизної продукції

Європейська Бізнес Асоціація рада повідомити, що 23 лютого Парламентом була відхилена поправка №161 до законопроєкту № 9662, якою пропонувалось встановити заборону виробництва та обігу тютюнових виробів і алкогольних напоїв, маркованих акцизними марками попереднього зразка, з 1 червня та 1 вересня 2024 року відповідно.

Нагадуємо, що у випадку прийняття законопроекту з цією поправкою, визначена в ній підакцизна продукція, по закінченню встановленого перехідного періоду, вважалась би немаркованою, а отже за її виробництво та обіг застосовувались санкції. Легальному бізнесу довелося б вилучити з обігу та знищити за свій рахунок власну законно вироблену, імпортовану або придбану для подальшої реалізації якісну продукцію, з якої сплачено всі податки, та яка за законодавством мала б знаходитись в обігу до закінчення строку придатності для споживання. Бізнес неодноразово звертав увагу, що повне вилучення з обігу такої продукції створить для нього непомірні логістичні труднощі. Як наслідок, орієнтовні збитки бізнесу від прийняття поправки могли б скласти десятки мільярдів гривень.

Європейська Бізнес Асоціація дякує народним депутатам за те, що позиція бізнес-спільноти була почута та врахована!

По материалам Європейська Бізнес Асоціація
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям