Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


13.04.24
707 1 Печатать

Хто та яку інформацію надає Пенсійному фонду України для призначення житлової субсидії

Для призначення житлових субсидій на запит уповноваженого органу, у п’ятиденний строк з дня його отримання, подаються відомості:

  •  про доходи осіб та сплату ЄСВ з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  •  про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, а також групу платників єдиного податку, до якої належить фізична особа — підприємець;
  •  наявність в осіб транспортних засобів – уповноваженими органами Міністерства внутрішніх справ України;
  •  реквізити документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство або право іноземця або особи без громадянства на законних підставах перебувати на території України, – Державна міграційна служба;
  •  склад зареєстрованих/задекларованих у житлових приміщеннях (будинках) осіб – органами місцевого самоврядування або уповноваженими ними органами;
  •  забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами – управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг, у яких зазначається:

– розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги;

– розмір внесків/платежів об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком та комунальні послуги в такому будинку.

– сума простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.

По материалам ГУ Пенсійного фонду в Дніпропетровській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Елена
16.04.24 03:32

А чому в особовому кабінеті ПФУ не зберігається дата та сума призначеної субсидії за всі місяці? Тільки поточний місяць. Виглядає дивно. Чому ховаємо?

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям