Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


14.05.24
1250 0 Печатать

З 10 травня діє Порядок визначення осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані

Нагадаємо, що наказом Мінсоцполітики від 10.04.2024 р. № 172-Н затверджено Порядок визначення осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані, та надсилання до Державного центру зайнятості інформації про таких осіб.

Автоматизований режим визначення осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані – це комплекс заходів зі збору, узагальнення, аналізу та порівняння даних про осіб з інвалідністю, що містяться в ЦБІ та РЗО. Порівняння даних про осіб з інвалідністю, що містяться в ЦБІ та РЗО, здійснюється шляхом встановлення різниці між даними про загальну чисельність осіб з інвалідністю, що містяться в ЦБІ, та даними про чисельність осіб з інвалідністю, які працевлаштовані, наданих Пенсійним фондом України з РЗО до Фонду. Визначення осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані, здійснюється в автоматизованому режимі ц ЦБІ з використанням його програмних засобів.

Автоматизований режим визначення осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані, застосовується для:

  • встановлення поточної кількості осіб з інвалідністю, які не працевлаштовані;
  • проведення аналізу щодо невиявленого попиту серед осіб з інвалідністю на працевлаштування та реалізація їхніх прав у сфері зайнятості населення;
  • безоплатного надання інформації особам з інвалідністю про пропонування і попит на робочу силу, зокрема про вільні робочі місця (посади), можливості та умови працевлаштування на території України, професійну орієнтацію, професійне навчання та інші послуги, передбачені законодавством;
  • безоплатного надання юридичним особам, фізичним особам – підприємцям, які використовують працю фізичних осіб (далі – роботодавці), за наявності попиту на робочу силу (вакансії), інформації про осіб з інвалідністю, які можуть бути працевлаштовані;
  • удосконалення механізму працевлаштування осіб з інвалідністю.

У тексті наказу № 172-Н зазначено, що він набирає чинності з дня офіційного опублікування. Документ офіційно опубліковано у виданні «Офіційний вісник України» 10 травня 2024 року.

Відповідно, наказ № 172-Н набрав чинності із 10 травня 2024 року.

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям