Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


07.05.24
1378 0 Печатать

ДПС виявлено низку порушень під час перевірок субʼєктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів

Протягом квітня 2024 року територіальними органами ДПС організовано проведення близько 50 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з перевезення пасажирів та вантажів (у тому числі міжнародні).

За результатами завершених перевірок територіальними органами ДПС встановлено непоодинокі випадки порушення вимог податкового та трудового законодавства, контроль за яким покладено на податкові органи, а також порушення порядку проведення розрахунків.

Так, серед іншого перевірками встановлено порушення статей 54, 119, 120, 140, 164 та 168 ПКУ щодо своєчасності подання звітності, визначення сум та сплати податкових та грошових зобов’язань, у тому числі як податкового агента, статей 21 – 24 КЗпП, зокрема, встановлено 113 випадків використання найманої праці без належного оформлення, а також  порушення пунктів 1 – 2 статті 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Прогнозна сума нарахувань становить 2,8 млн гривень.

Крім того, копії матеріалів перевірок направлено до Міжрегіональних територіальних органів Державної служби з питань праці.

Нагадуємо платникам податків, що лише належний рівень правової культури та свідомості при організації господарської діяльності допоможе уникнути негативних наслідків.

 

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям