Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


27.05.24
557 0 Печатать

Рада ухвалила законопроєкт щодо розширення можливостей е-суду

Норма про електронний суд, що дозволяє будь-якій особі взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, діє в Україні з 2017 року. Однак відповідно до чинного законодавства для цього має бути складена відповідна ухвала всім складом суду. Законопроєкт №11133, який Верховна Рада підтримала в першому читанні, усуває цю перепону і запроваджує норму, що достатньо ухвали від судді одноосібно.

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Сергій Штепа.

«Такий підхід сприятиме тому, що більша кількість осіб братиме участь в електронному суді в режимі відеоконференції, а самі засідання проходитимуть частіше та швидше. Відповідно ми отримаємо прискорення розгляду всіх справ в Україні. Також ухвалений закон загалом сприятиме розвитку вітчизняної судової системи», – зазначив парламентар.

Крім того, додав він, розширення можливостей електронного суду набуває особливого значення в умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну.

«У нас зараз дуже багато людей не перебувають за місцем постійного проживання чи за місцем розташування суду, тому розширення можливостей розгляду справ у режимі відеоконференції саме на часі», – акцентував народний депутат.

По материалам Партія «Слуга Народу»
Теги:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям