Отключить рекламу

Подпишитесь!


04.06.14
842 0 Печатать

Применение предоплаты для уплаты таможенных платежей

   Сплата митних платежів може здійснюватися із застосуванням авансових платежів (передоплати), відповідно до п.1 ст. 299 МКУ.
   
    Згідно з п.2 ст. 299 МКУ авансовими платежами (передоплатою) є грошові кошти у валюті України, внесені платником податків за власним бажанням на рахунки, відкриті на ім’я органів доходів і зборів в структурах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, як попереднє грошове забезпечення сплати майбутніх митних платежів.
   
    При цьому, кошти авансових платежів не вважаються митними платежами, доки особа, яка внесла такі платежі, зробить розпорядження про це органу доходів і зборів та не будуть виконанні відповідні митні формальності. З моменту початку виконання таких митних формальностей кошти авансових платежів у сумі, на яку зроблено розпорядження, не підлягають використанню на будь-які інші цілі. Після завершення митних формальностей кошти у сумі, на яку зроблено розпорядження, перераховуються, органом доходів і зборів до державного бюджету. У разі відмови від завершення митних формальностей, сумі авансових платежів, на яку зроблено розпорядження, повертається статус авансових платежів (п.4 ст.299 МКУ).

По материалам ГУ Міндоходів у Чернівецькій області
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться