Сайт для бухгалтеров №1 в Украине
Чат 911

Получайте
новости почтой!


27.01.25
4773 14 Печатать

Деякі положення ПКУ визнано неконституційними

Конституційний обов’язок сплачувати податки не може бути виконаним одночасно зі зміною елементів податку, оскільки сплаті податків передує досить складний та багатостадійний процес, який потребує певного часу для пристосування до нових правил.

21 січня 2025 року Конституційним судом України прийнято Рішення № 3-р(ІІ)/2025 у справі № 3-14/2024(28/24), яким визнано неконституційними окремі норми Податкового кодексу України фактично через негайне введення в дію оспорюваної норми Кодексу, відсутність необхідного перехідного періоду та комплексного правового механізму виконання.

Про це повідомила народний депутат Ніна Южаніна. Вона додала: "І хоча мова іде про норми, які вже втратили чинність, значення цього Рішення не варто недооцінювати.

Скільки норм ПКУ зараз приймається фактично день в день, а то і заднім числом?

Тому при прийнятті змін до ПКУ необхідно не забувати про базовий принцип податкового законодавства щодо набрання чинності змін до будь-яких елементів податків не пізніше як за 6 місяців до початку нового бюджетного періоду!".

По материалам Ніна Южаніна, народний депутат
Теги:
Комментарии
  • Шурик
27.01.25 04:29

Да неужели. А кто там в БИБЛИИ был великим грешником мытарем - податковцем.
Дональд Трамп с партии верующих. На позапрошлой своей речи в Конгрессе США говорил, когда первый раз был избран президентом, "если вы хотитете что-то ограничивать то уберите 3 действующих ограничений для бизнеса."
Мова та Конститийна безаперечно, а от вира фигушки. Религия отделена от государства по Конституции Украины. Если некие агены кремлядей, то повесте их а не тероризируйте паству дурачков верующих в чудеса. Всё в наших мозгах и душах, верте в человека и получите ответ. Много плохих безусловно, к сожалению

Ответить
  • хіба-німа
27.01.25 11:32

Шурик,какой же ты  ,не христианин,мабуть у синагогу ходишь...

Ответить
  • Шурик
27.01.25 13:57

хіба-німа,
Я верю в людей. Их хорошие действия. Бог в каждом человеке.
Конечно бред про Адама и Еву. Чтобы выжить человекам нужно 20 тысяч девочек и мальчиков (иначе обречены на вымерание). Есть такая наука Генетика, смотрите на ютубе професор кэмбрижского универитета Роберт Сапольски. Дональд Трамп обычный человек как вы и я.

Ответить
  • Злий бух2
27.01.25 12:46

хіба-німа, та нє ж! пише ж людина - Трампу молиться, разом з вашим найкращим лідором Боневтіком!

Ответить
  • Раїса
27.01.25 17:37

Злий бух2, не найкращим, а найвеличнішим! Про НЬОГО треба вчити на пам'ять.

Ответить
  • ХХХХ
27.01.25 09:03

Шурик, телефончиком дилера поділитесь? 😎

Ответить
  • Шурик
27.01.25 14:12

ХХХХ,
322-223-322

Ответить
  • Шурик
27.01.25 15:34

Швеция Стотгольм. Карлсон который живёт на крыше.
https://www.youtube.com/watch?v=R4zDYbRI44M - Гитте Хенинг, Мы идём на рыбалку. 

Ответить
  • Шурик
27.01.25 15:41

Песенка на датской мове. Не шведской.

Ответить
  • Шурик
27.01.25 15:56

https://www.youtube.com/watch?v=BibNLUQG_-4
Другая песенка Карел Готт родился со мной в один день Взятия Бастилии. Внук учится в том же районе где его дом в Праге где он умер, Бертранка. Верить в людей надо, иначе нет смысла жить.

Ответить
  • Ирина Николаев
27.01.25 11:04

Н.Южанина , так мы считаем 1400 грн на  га за 2024 или нет?Налоговая занята своей  реструкторизацией - плательщик не знает даже кому звонить .Закон приняли, а как отразить в деке никто не знает.НАЛОГОВАЯ -где разьяснения по заполнению деки по МПЗ  за 2024 г ,если не дотягиваем до нагрузки????

Ответить
  • Фунт
27.01.25 15:09

Гуру податкових реформ, агент Гетманцев, про це рішення знає!?
Чи у слухачів "трускавецької школи менеджменту" своя Конституція ?

Ответить