Отключить рекламу

Подпишитесь!


14.06.14
1025 0 Печатать

Для автоперевозчиков внедрили чек-листы - подтверждение проведенного государственного контроля с целью избежания дублирования проверок

   Мінінфраструктури та Укртрансінспекція запровадили чек-листи для автоперевізників, які виконують регулярні і нерегулярні автобусні рейси. Документ необхідний, щоб уникнути дублювання перевірок транспортного засобу у кількох областях під час виконання одного рейсу. Про це сьогодні 10 червня розповів Міністр інфраструктури Максим Бурбак за підсумками переговорів із перевізниками, які влаштували акцію під Кабінетом Міністрів України.
   
    За словами Міністра, у такий спосіб перевізники, які підлягають державному контролю через попереднє стягнення штрафних санкцій за певне порушення, на одному рейсі, що проходить територією кількох областей, перевірятимуться лише один раз.
   
    «Чек-лист заповнюється при першій перевірці, й при наступній зупинці транспортного засобу представниками Укртрансінспекції слугуватиме підтвердженням її проведення», - пояснив Максим Бурбак.
   
    Водночас він закликав усіх водіїв автобусів у разі виявлення фактів корупції серед працівників Укртрансінспекції повідомляти Мініфраструктури та правоохоронні органи.
   
   Крім того, Міністр запевнив перевізників, що буде розроблено законопроект щодо амністії перевізників, які перевозили людей на Майдан. «Потрібно скасувати вже накладені за це штрафні санкції. Тоді автоматично відміняться усі перевірки, спричинені цими штрафними санкціями. Поки перевірки переносимо на наступний звітний період», - зазначив Максим Бурбак.

По материалам Міністерство інфраструктури України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться