Отключить рекламу

Подпишитесь!


02.08.12
1042 4 Печатать

Концепция реформирования налоговой системы - предложения бизнеса учтены

   Ініціативи податкової служби сьогодні доопрацьовуються і незабаром будуть оприлюднені. Про це заявив заступник Голови ДПС України Андрій Ігнатов під час засідання Економічної ради Українського союзу промисловців та підприємців.
   
   Серед основних законодавчих ініціатив податківець відзначив збереження спрощеної системи оподаткування та ряду пільг з податку на прибуток, зокрема, можливість сільгоспвиробникам сплачувати фіксований сільгоспподаток. Крім того, 3-відсотковий збір в Пенсійний фонд з іноземної валюти запроваджуватиметься лише на безготівкову валюту у рамках торговельного обігу, зміниться шкала прогресивного податку на доходи фізичних осіб. Розглядається питання щодо відміни податкової соціальної пільги, зниження ставки податку з обігу, а також відпрацьовується перехідний період та інші аспекти законодавчого врегулювання запропонованих змін.
   
   „Ці зміни реанімують стимулюючу функцію податків та сприятимуть усуненню структурних диспропорцій в економіці. Це буде досягнуто загалом за рахунок зниження діючих ставок основних податків. Так, ставка податку на додану вартість з 20% знизиться до 7-12%., єдиний соціальний внесок – з 37-49% до 15%, податок на доходи фізичних осіб з 15-17% до 10% з паралельним впровадженням прогресивної шкали”, – підкреслив Андрій Ігнатов.
   
   Водночас, за словами податківця, для уникнення зниження надходжень до бюджету запроваджуватимуться так звані компенсаторні механізми. Вони передбачатимуть відміну пільг та розширення бази оподаткування деякими податками.
   
   Наприклад, ПДВ – додаткове оподаткування продажів за ставкою 2,5-2%, єдиний соціальний внесок - повернення к оподаткуванню купівлі безготівкової іноземної валюти за ставкою 3%.
   
   „Всі наші ініціативи ми винесли на обговорення громадськості і зацікавлені в отриманні об’єктивної оцінки запропонованим новаціям з боку бізнесу. Впевнений, що така спільна робота допоможе нам розробити оптимальні законодавчі норми”, – підкреслив Андрій Ігнатов.

По материалам Прес-служба ДПС України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
 • *-*
02.08.12 21:55

"Серед основних законодавчих ініціатив податківець відзначив збереження спрощеної системи оподаткування ..." - это очень правильно, причём сохранение упрощённой системы налогообложения в существующем виде. Как для физлиц-предпринимателей, так и для юридических лиц.

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Закон
02.08.12 22:19

Неужели это наши предложения 2,5-2процента додаткове оподаткування? Значит кто=то не дружит с головой! Будем платить ДФО 10процентов, остальное в конвертах. Прогресивная шкала пусть достается им.

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • джаконда
03.08.12 02:55

ЭСВ правильно нужно снизить , НДФЛ 10% сделать нужно один и никакой шкалы -это же процент !!!!! А НДС вообще убрать !!!!

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • АБВГД
03.08.12 14:49

Скасування пп 197.1.20 (пільги бібібліотекам) та 197.1. 25 (пільги книговиданню) ПКУ та п.12-13 Прикінцевих положень з ПДВ (пільги кіноматографу) - то смерть українській культурі

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться