Отключить рекламу

Подпишитесь!


27.09.12
746 9 Печатать

Налоговые расследования будут осуществляться в режиме видеоконференции

   Державна податкова служба підписала угоду про постачання систем відеозв’язку для підрозділів, що провадять досудові розслідування.
   
   Нова система дозволить скоротити витрати на слідчі дії. Зокрема, опитування свідків та підозрюваних, очні ставки, ідентифікацію акцизних марок, паспортів, печаток та інших документів можна буде здійснювати без відряджень. Це зекономить як робочий час слідчих, так і бюджетні кошти, що витрачалися на поїздки до регіонів під час розслідування резонансних справ.
   
   У податковій підкреслюють, що відеоконференції є актуальною новацією саме для розслідування економічних злочинів, оскільки у більшості випадків злочинці використовують міжрегіональні мережі фіктивних підприємств, і доказову базу потрібно збирати по всій країні та за кордоном. Запровадження нової системи зв’язку, сподіваються в ДПСУ, прискорить процес збору доказів.
   
   Крім того, переоснащення правоохоронців обумовлене вимогами нового Кримінального процесуального Кодексу України, який вступає в дію 19 листопада 2012 року.

По материалам Прес-служба ДПС України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Аноним
27.09.12 22:48

сколько милионов снова "откатят"?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Рука ЗАКОНА
27.09.12 23:05

А потом будет валятся ненужным барахлом.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • opz.org.ua
27.09.12 23:17

4.5 миллиона коту (менту) под хвост. И это когда они на компьютерах десятилетней давности работают!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Таня
28.09.12 00:37

Какая видезапись когда они каждый день меняют законы !

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Андрей
28.09.12 04:21

Нанотехнологии ёпт!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мега
28.09.12 05:06

Т.е. на допрос ходить не надо, мы дома будем пояснения давать ??????

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
29.09.12 07:36

Ху-ня это все

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
30.09.12 06:50

А така система як скайп для цього не підходить?????????????????????

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • из-под Руки закона
01.10.12 00:21

А всё остальное в налоговой уже есть? Компьютеры как в музее, потолки скоро на голову падать будут, стулья если и есть, то облезлые.... Напомнило рассказ прабабушки - был у них в селе мужик, семья бедная, куча детей, все задрипанные и голодные, как-то соскребли- назанимали деньжат, чтоб купить корову - детям хотя б молоко будет. Послали мужика на базар, ждут... Мужик вместо коровы купил ПАТЕФОН.

Ответить