Отключить рекламу

Подпишитесь!


20.01.13
414 17 Печатать

Миндоходов: существующая система регистрации налоговых накладных эффективна и не требует изменений

   Міністерство доходів та зборів України відзначає, що існуючий на сьогодні порядок реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних є ефективним з точки зору адміністрування податку на додану вартість та попередження формування схемних кредитів з відшкодування цього податку.
   
   Кількість платників, які здійснили реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі у 2012 році, зросла більш ніж у 5,5 рази та складає 133,6 тис. платників (у 2011 році реєстрували податкові накладні 23,5 тис. платників).
   
   У разі, якщо підприємство заявляє кредит за незареєстрованою накладною, йому автоматично надсилається електронне повідомлення. Таким чином, у платника є час і можливість, щоб виправити допущені технічні помилки та уникнути їх у майбутньому. Про ефективність сервісу говорить той факт, що з травня 2012 року, коли система почала працювати, кількість надісланих повідомлень зменшилася більш ніж вдвічі – з 7 до 3 тис.
   
   На думку фахівців Міндоходів, існуюча система реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі не потребує змін, які, зокрема, запропоновані у законопроекті №2034 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення деяких положень Податкового кодексу України)».
   
   Відмова від принципу обов`язковості реєстрації податкової накладної при формуванні податкового кредиту та надання платнику можливості претендувати на податковий кредит, навіть якщо його контрагент не вніс накладну до реєстру, може призвести до значних махінацій із формуванням податкового кредиту і, як наслідок, до втрат державного бюджету через формування «схемних кредитів» на відшкодування ПДВ.

По материалам Прес-служба ДПС України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Iehbr
20.01.13 20:30

Про отказ от НН уже забыли.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Злой бух
20.01.13 21:58

А как на счет корректировки ошибочно зарегистрированных накладных или с ошибками? Ведь формирование расчета корректировки предусмотрено только в некоторых случаях!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Алиса в Стране чудес
20.01.13 22:10

Как дети! Да схемы существовали, существуют и будут существовать! Их, конечно, можно пресечь, есть масса радикальных способов. НО! тогда сам бизнес законодателей не сможет ими тоже воспользоваться. Вот и прихлдиться им, беднягам, все время что-то новое придумывать.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ГБ
20.01.13 23:19

твари! эффективно им, а бухгалтерам жизни никакой нет - ни отпуска, ни больничного!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Джаконда
20.01.13 23:46

А как на счет обещания , отменить вообще этот долбаный НДС или , обещания по отмене налоговых накладных!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Оксана
21.01.13 00:05

это напоминает какой то фильм про сумашедший дом, министерство считает, что идиотизм выписки и регистрации не требует вмешательства, лечить не надо, надо к идиотизму эпилепсии добавить, глянуть, а как оно пойдет., а лечить зачем...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Саша
21.01.13 01:48

Пану министру для полноты кругозора необходимо составить и здать декларацию по НДС за месяц + все встречки и запросы по ней, тогда пусть говорит про эффективность.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Евгений
21.01.13 02:14

Ми морочимося з цим ПДВ. а ВОНИ раз і вдшкодували собі ВСЕ АВТОМАТИЧНО.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • GalinaLV
21.01.13 02:38

Не розумію навіщо цей податок потрібен??? Тільки покажеш мінус тут же дзвонять в приказовому порядку переробіть декларацію.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЮРА
21.01.13 03:41

А чего тут "розуміть" зачем этот "податок" нужен, он нужен затем, чтобы находящиеся во власти могли денюжки из бюджета вытаскивать с помощью возмещения НДС своим предприятиям, а мы должны платить этот самый НДС в бюджет.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
21.01.13 06:07

Ви тільки подивіться на цих клоуно-дебілів: "Кількість платників, які здійснили реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі у 2012 році, зросла більш ніж у 5,5 рази та складає 133,6 тис. платників (у 2011 році реєстрували податкові накладні 23,5 тис. платників)." - Вони що - вважають це показником того, що система реєстрації така прекрасна????? А нічого, що у 2011 році все починалось із реєстрації ПН, що містить ПДВ більше 1-го млн. грн, а з 2012р - навіть копійкові ПН (бо імпорт), або тільки більші за 10 тис. грн. А вони думають - що це вони такі класні з їх системою реєстрації!... Які придурки! Позорники - такими своїми звітами перед Президентом тільки ганьблять себе! А нас за бездумно-безтолковий планктом вважають. СУМНО!!! Розбазарили фахівців-професіоналів вже повністю.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
21.01.13 06:08

Пробачте, помилка - "планктон".

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Iehbr
21.01.13 06:40

Система этого мониторингом листов РРО реально работает в Европе, по панове, бля плиз все - ставки налогов реальные -1 все накладные идут через налогового инспектора он жн консультант - 2 Народные страны везде, народ ВЛАСТЬ а не чиновник или депутат -3. А дерьмократия это та же власть бабла но при всех предыдущих принятых. Читайте 5 статью Конституции Украины там очень много интересного найдёте.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 5146
21.01.13 12:03

к ГБ , давно васЯ не видел, вы как всегда попали в точк

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • нива
21.01.13 23:49

Для Ольги. Вы, что искренне считаете про наш президент святой и печется только о благосостоянии народа?... У меня лично рука не поднимается написать с большой буквы П, в отличии от Вас.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Алиса
22.01.13 00:39

Президент задает всем направление-он имеет реальную власть над всей страной и творит что хочет.Ну а все остальные очень бояться его гнева и лижут ж - ясно кому.

Ответить