Отключить рекламу

Подпишитесь!


24.04.13
901 2 Печатать

Мораторий на штрафы для «единщиков» закончился

   Підприємцям-спрощенцям варто уважніше заповнювати звітні документи, адже із 1 січня 2013 року податківці мають право застосовувати штрафні санкції за неправильне заповнення Книги обліку доходів та Книги обліку доходів і витрат платниками податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування.
   
   Про це інформує сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Волинській області.
   
   Мораторій на застосування штрафів за неправильне введення звітності закінчився в зв’язку з тим, що у Перехідних положеннях Податкового кодексу України чітко передбачено його термін – протягом 2012 року.
   
   Нагадаємо, що мораторій на застосування штрафів протягом минулого року було запроваджено Законом України від 24.05.2012 року № 4834 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення деяких податкових норм» як захід адаптації представників бізнесу до роботи в умовах Податкового кодексу.
   
   Він стосувався лише платників єдиного податку і передбачав незастосування штрафів у випадку порушення порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платників єдиного податку і повноти сплати сум єдиного податку у 2012 році.
   
   Отож, в ДПС Волині закликають підприємців - спрощенців сумлінно ставитися до обов’язку заповнення документів, що підтверджують доходи і витрати. Консультації фахівців податкової із зазначених питань можна отримати у Центрах обслуговування платників податків.

По материалам Частный предприниматель
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • LUB AVA
25.04.13 03:44

Это для единщиков от 3-6 группы? У 1-2 групп "Книга доходов" без витрат!? Или опять что-то новое?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • agony
25.04.13 03:59

по тексту же написано "Книги обліку доходів та Книги обліку доходів і витрат" так что это касается всех единщиков и нового ничего нет

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться