Отключить рекламу

Подпишитесь!


07.08.13
525 0 Печатать

Миндоходов и сборов наконец-то появится в Налоговом и Таможенном кодексах

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Анна Скуміна

   
   Одночасно наберуть чинності Закони N 404-VII та N 405-VII, що передбачають коригування до Податкового і Митного кодексів України та мають на меті узгодження положень цих актів з діючою у даний час системою центральних органів виконавчої влади. Звичайно ж, мова йде про утворення наприкінці минулого року Міністерства доходів і зборів та передачу йому повноважень Державної податкової служби України та Державної митної служби. Крім цього, новоствореному міністерству було передано функцію з адміністрування єдиного соцвнеску, яку раніше реалізовував Пенсійний фонд України. З набранням чинності зазначеними законами функції та повноваження Міністерства доходів та зборів як контролюючого органу буде офіційно закріплено у кодексах.
   _______________
   
   Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи" (N 404-VII від 04.07.2013 р.)
   
   Закон України "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи" (N 405-VII від 04.07.2013 р.)

   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться