Отключить рекламу

Подпишитесь!


11.08.13
583 12 Печатать

Листовка от Миндоходов "Обязательные реквизиты налоговой отчетности "

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Iehbr
12.08.13 06:31

А где обязательные которые минсдох обязан выдать в ответ? Те важней даже больше этих.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • rufa
12.08.13 08:16

у всех в нормальном виде оно открылось???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Алеша
12.08.13 08:19

Вообще не открылось!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ой-ой-ой
12.08.13 08:31

А что это было? Рисунки-квадратики.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ЛеНа
12.08.13 08:35

Открылось: 3 странички. Основное то, что все ссылки в отчетах-на МинДоходов. Позже посмотрю внимательнее, может что упустила ( утро-дела:)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • IN_NOCHKA
12.08.13 08:37

Нічого нового. просто переписали реквізити які ви і так заповнюєте

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Марі
12.08.13 08:53

Обов’язкові реквізити податкової звітності Податкова декларація складається за формою, яка чинна на час її подання. Вона повинна містити такі обов’язкові реквізити: • тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий); • звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація; • звітний (податковий) період, що уточнюється (для уточнюючого розрахунку); • повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) платника згідно з реєстраційними документами; • код платника згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податковий номер; • реєстраційний номер облікової картки платника або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника та повідомили про це відповідний орган Міндоходів і мають відмітку у паспорті); • місцезнаходження (місце проживання) платника; • найменування органу Міндоходів, до якого подається звітність; • дата подання звіту (або дата заповнення - залежно від форми); • ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток або інші відомості, визначені в абз. 7 п.48.3 ст.48 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), посадових осіб платника; • підписи платника - фізичної особи та/або посадових осіб платника, визначених ПКУ, засвідчені печаткою платника податку (за наявності). У окремих випадках, коли це відповідає сутності податку або збору, форма податкової декларації додатково може містити такі обов’язкові реквізити: • відмітка про звітування за спеціальним режимом; • код виду економічної діяльності (КВЕД); • код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ; • індивідуальний податковий номер та номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість згідно з даними реєстру платників податку на додану вартість за звітний (податковий) період. Обов’язкові реквізити – це інформація, яку має містити форма податкової декларації. Податкова звітність, складена з порушенням, не вважається податковою декларацією. Відповідна норма визначена ст.48 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • офигевшая
12.08.13 09:10

Как уже ....эти "революционеры" с их листовками и брошюрами!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***
12.08.13 09:55

Листовка... 1917... Из искры возгорится пламя?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Марат
12.08.13 15:31

Документ сделанный пиратским Вордрм.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Александра
12.08.13 18:57

Все раскрылось нормально.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Радостная
13.08.13 15:14

У меня распечаталась красивая обложка со всеми значками-фенечками Минсдоха, а содержимое листівки ( умиляет это слово) - каляки-маляки. Не хватает мужика в буденовке с открытым ртом:"А ты заплатил налоги??????"

Ответить