Отключить рекламу

Подпишитесь!


26.08.13
651 2 Печатать

Кабмин намерен с января 2015 ввести нулевую ставку налогообложения для предприятий общественных организаций инвалидов

   З ініціативи Мінсоцполітики Кабінет міністрів України рекомендувало Мінфіну і Міндоходов і зборів розглянути можливість введення нульової ставки оподаткування для підприємств громадських організацій інвалідів з січня 2015 р. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, передає прес-служба Мінсоцполітики.
   
   За її словами, відповідна пропозиція міститься в розпорядженні Кабміну "Про сприяння громадським організаціям інвалідів в їх діяльності", схваленому на засіданні уряду.
   
   Крім того, для підтримки таких підприємств та забезпечення ним постійного замовлення, уряд рекомендував міністерствам і відомствам, а також державним адміністраціям закуповувати товари, роботи і послуги у підприємств громадських організацій інвалідів за бюджетні кошти, якщо їх вартість не перевищує інші пропозиції.
   
   Королевська також повідомила, що серед інших пропозицій, затверджених урядом, - вивчення можливості збільшити витрати на забезпечення житлом інвалідів по слуху та зору, а також на утримання соціально-культурних підрозділів і матеріальне заохочення працівників УТОГ та УТОС.

По материалам РБК-Украина
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Kapet
27.08.13 10:28

Я так понимаю, что под эту мульку нашу Раду облагать будут по нулевой ставке? Как инвалидов ума?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • nemo
27.08.13 10:45

Да нет, теперь при каждой провластной бизнес группе будет создаваться придворная организация с инвалидами для оптимизации налогов

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться