Отключить рекламу

Подпишитесь!


25.09.13
728 0 Печатать

Госпредпринимательство предлагает кардинальные изменения в регулировании хозяйственной деятельности

   Держпідприємництво за результатами аналізу законодавства щодо ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності розробило Концепцію проекту Закону України «Про конвергенцію (зближення) засобів державного регулювання господарської діяльності».
   

   На сьогодні сформовані системи ліцензування та видачі документів дозвільного характеру не в повній мірі виконують покладені на них функції налагодження взаємодії бізнесу і держави та мають ряд суттєвих недоліків.
   
   Зокрема, потребує реформування на законодавчому рівні проблема необхідності одночасного отримання суб’єктами ринку ліцензії, яка засвідчує право на провадження певного виду господарської діяльності, та документів дозвільного характеру, які надають право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності.
   
   Крім ліцензії для провадження господарської діяльності підприємцю необхідно також отримувати додаткові квоти, висновки, дозволи, спеціальні дозволи, погодження, акредитаційні сертифікати та інше. Зауважимо, що при відсутності цих документів починати/здійснювати діяльність неможливо навіть при наявності ліцензії.
   
   Тому, з метою оптимізації державного регулювання господарських відносин та зменшення адміністративного тиску на суб’єктів ринку, Держпідприємництво пропонує встановити єдиний режим державного регулювання господарської діяльності шляхом конвергенції (зближення) ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та інших регулювань.
   
   Разом з тим, прийняття даного законопроекту сприятиме адаптації національного законодавства у відповідність до законодавства Європейського Союзу.
   
   Проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Концепції проекту Закону України Про конвергенцію (зближення) засобів державного регулювання господарської діяльності"

По материалам Держпідприємництво
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться