Отключить рекламу

Подпишитесь!


09.01.14
748 1 Печатать

Опубликован проект новой формы налоговой декларации для страховщиков

   На офіційному web-порталі Міністерства доходів і зборів України (www.minrd.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект проекту наказу Міністерства доходів і зборів України «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на доходи (прибутку) страховика» (далі – Проект наказу) та аналіз впливу цього регуляторного акта.
   
   Прийняття зазначеного регуляторного акта зумовлено прийняттям Верховною Радою України Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи», яким, зокрема, внесено зміни до абзацу другого пункту 1.1 статті 1 розділу І Податкового кодексу України (далі – Кодекс) в частині визначення функцій та правових основ діяльності контролюючих органів, а також статтю 19¹ цього розділу Кодексу викладено в новій редакції, підпунктом 19¹.1.25 пункту 19¹.1 якої встановлено, що до функцій контролюючих органів належать повноваження щодо розробки та затвердження порядків, інструкцій, положень, форм розрахунків, звітів, декларацій, інших документів.
   
   Крім того, Законом України від 02.10.2012 № 5412-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих питань оподаткування» викладено у новій редакції статтю 156 та запроваджено особливості оподаткування діяльності страховика.
   
   Згідно нового порядку обчислення податку на прибуток платники ведуть окремий облік доходів та витрат, пов'язаних із провадженням страхової діяльності, які оподатковуються за ставкою 3% та іншої діяльності, не пов'язаної із страховою, що оподатковуються за загальною ставкою. При цьому, нараховані за звітний період витрати, пов'язані одночасно з отриманням доходів від страхової діяльності та діяльності, не пов'язаної із страховою, розподіляються пропорційно питомій вазі доходу, нарахованого від страхової діяльності, та доходу від діяльності, не пов'язаної із страховою.
   
   Прийняття Проекту наказу врегулює питання достовірного обчислення податку на прибуток платниками, що здійснюють страхову діяльність.
   
   Обговорення проекту проводиться у рубриці „Консультації з громадськістю” на урядовому веб-сайті „Громадянське суспільство і влада” (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).
   
   Проект наказу
   
   Податкова ДЕКЛАРАЦІЯ З ПОДАТКУ НА ДОХОДИ (ПРИБУТОК) СТРАХОВИКА
   
   Додаток ДС
   
   Додаток ЦП
   
   Додаток ІВ
   
   Додаток АМ
   
   Додаток СБ
   
   Додаток ПН
   
   Додаток РН
   
   Додаток СВ
   
   Додаток ВП
   
   Додаток ПП
   
   Додаток СП
   
   Таблиця 1. Самостійне коригування податкових зобов’язань платника податку для цілей трансфертного ціноутворення

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Валентина
23.01.14 15:04

Хочется обратить внимание на Додаток СП.Не понятно замеч нужна информация по страхователю, с укозанием ФИО да еще и Кодом. Страховая компания производит страхование согласно Правил Страхования, утвержденных НКФУ. Например, при оформлении Договора страхования во время путешествия за рубеж, запрашивает только зарубежный паспорт. Код необходим страховику только при проведении страховых выплат. За год у страховика может быть до 10-15 тысяч таких выписаных полисов.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться