Отключить рекламу

Подпишитесь!


13.01.14
522 3 Печатать

Методические рекомендации по оценке позитивности налоговой истории плательщика НДС

   ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що Наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 р. № 891 затверджено Методичні рекомендації щодо застосування постанови КМУ від 25.01.2012 р. № 73 «Про затвердження критеріїв, у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію».
   
   Отже, показники, на підставі яких формуються критерії, у разі відповідності яким платник податку на додану вартість вважатиметься таким, що має позитивну податкову історію, наступні:
   
   - у територіальних органів Міндоходів не було рішень про анулювання реєстрації платника ПДВ;
   
   - платники податку забезпечують своєчасне подання звітності з ПДВ;
   
   - платники ПДВ відповідають критеріям, установленим пунктом 200.19 ПКУ відповідно до Порядку визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.2013 №781.
   
   Зокрема, платники ПДВ вважаються такими, що мають позитивну податкову історію, якщо протягом попередніх 36 послідовних місяців такі платники відповідають усім вищезазначеним критеріям.
   
   Крім цього, платник податку вважається таким, що має позитивну податкову історію, не лише при декларуванні суми бюджетного відшкодування на поточний рахунок платника у банку у кожному із 36 попередніх послідовних місяців, а й за умови якщо він хоча б в одному чи в декількох із 36 попередніх послідовних місяців здійснює декларування інших показників декларації.

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
 • Іван
14.01.14 13:49

Відповідно пункту 200.19 ПКУ в нас не залишилось платників, що мають позитивну податкову історію.......

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Людмила
15.01.14 10:27

Блин, ну и фигня! Полный пипец! То есть априори положительная налоговая история может быть только у предприятий, принадлежащих олигархическим кланам, ведь никто другой в стране автоматического возмещения не получает. Так им мало этого возмещения, ещё и славу подавай, какие, дескать, молодцы, история у них хорошая!

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Людмила
15.01.14 10:30

А минсдох -то хорош! Утвердил приказ, цель которого-похвалить олигахические фирмы, жопу им лизнуть! И за этот шедевр работникам минсдоха из наших налогов, наверное, премию дали!

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться