Отключить рекламу

Подпишитесь!


13.02.14
1298 3 Печатать

Как долго действует свидетельство плательщика НДС?

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Ольга Шара

   Міндоходів у зв’язку зі змінами, внесеними Законом України N 657-VІІ від 24.10.2013 р., роз’яснює:

   - платники ПДВ, що зареєстровані до 01.01.2014 р., не потребують перереєстрації;

   - свідоцтва платника ПДВ та свідоцтва про реєстрацію сільгосппідприємства як суб'єкта спецрежиму оподаткування ПДВ, видані до 01.01.2014 р., є діючими і можуть застосовуватись як витяги з реєстру платників ПДВ. У разі виникнення змін у даних платника ПДВ, що тягнуть за собою внесення змін до Реєстру платників ПДВ, а також при першому зверненні платника ПДВ за отриманням витягу з реєстру, свідоцтво платника ПДВ та всі його завірені копії підлягають поверненню до органів Міндоходів.

   Крім цього контролери нагадують, що норму ПКУ, яка передбачала розміщення копій свідоцтва в доступних для огляду місцях у приміщенні платника податку та в усіх його філіях (відділеннях), представництвах, з 1 січня 2014 року виключено (п. 183.11 ПКУ).

   ----------------------

   Лист Міністерства доходів і зборів України N 452/6/99-99-19-04-02-15 від 13.01.2014 р.
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • 777
14.02.14 14:56

Добрый день. Прошу помощи. ! Я где-то месяц назад здесь читала о возможности на основании втянутого из 1-С реестра налоговых в Медке сформировать декларацию по НДС. Сама додуматься не могу, а обновления на 1-с декларацию могу и не дождаться в срок. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • наташа
14.02.14 15:03

Все очень просто, входите в медке в реестр,наступни дії,створити пакет звітів,вібираете декларацию по НДС и додаток 5,сохраняете,проверяете,піднисуете,відправляете\\

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 777
14.02.14 15:31

Спасибо огромное буду пробовать

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться