Подпишитесь!


23.03.14
465 0 Печатать

Позиция суда об основаниях приобретения статуса плательщика сбора за парковку

   Ухвала Одеського апеляційного адміністративного суду від 06.02.2014 № 814/4578/13-а
   
   Чинним законодавством установлено виключні підстави, за якими особа набуває статусу платника збору за паркування. Такими підставами є організація та провадження діяльності з паркування транспортних засобів, а також наявність рішення органу місцевого самоврядування про покладення таких обов’язків (з організації та провадження паркування) на відповідну особу.
   
   Причому стосовно підстави набуття зазначеного статусу «провадження діяльності з паркування транспортних засобів» вжито саме сполучник «та», а не «або/чи».
   Тобто особа набуває статусу платника вищенаведеного збору виключно в разі одночасної наявності всіх трьох підстав, а саме:
   
   - рішення органу місцевого самоврядування про покладення на неї (таку особу) обов’язків із організації та провадження діяльності з паркування;
   
   - факту організації діяльності з паркування;
   
   - факту провадження діяльності з паркування.
   
   На цьому акцентував увагу апеляційний суд, погоджуючись з висновком суду першої інстанції про відсутність у підприємства-позивача обов’язку щодо сплати збору за паркування. Зокрема, зважаючи на відсутність будь-яких відповідних рішень органу місцевого самоврядування.
   
   Крім того, з матеріалів справи вбачається, що саме діяльність з провадження паркування транспортних засобів фактично проводили інші суб’єкти господарської діяльності, які і сплачували зазначений збір до відповідного бюджету.

По материалам Головбух 24
Рубрика:
Теги:
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд