Підпишіться!


Бухгалтер 911, червень, 2020/№26
Друкувати

Анулювали ПДВ-реєстрацію постачальника: що з ПК?

Казанова Марина, налоговый эксперт, CAP
Ситуація. Виявили не відображену раніше податкову накладну (ПН). Але постачальникові вже анулювали ПДВ-реєстрацію. Чи можна показати податковий кредит (ПК) за такою ПН у декларації поточного звітного періоду? Чи краще подати УР до декларації того звітного періоду, коли продавець був ще платником ПДВ.

За яких умов платник має право на ПК з ПДВ?

1. Має бути здійснена операція придбання товарів/послуг (п. 198.1 ПКУ).

Щоб переглянути повну версію, передплатіть журнал Ви вже передплатили? Увійти
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28019 40
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд