Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


Бухгалтер 911, лютий, 2021/№6
Друкувати

Чи зобов’язані ФОП декларувати податок на майно?

Товстопят Юрий, налоговый эксперт
Не пізніше 20 лютого (що з урахуванням святково-вихідного перенесення = не пізніше 22 лютого) платники з числа юросіб зобов’язані відзвітувати з майнових податків (податку на нерухомість, транспортного податку та плати за землю). Чи зобов’язані брати участь у звітній кампанії фізособи-підприємці? Ні, але є винятки. Обго­воримо їх!

Податок на нерухомість

Звітний обов’язок п.п. 266.7.5 ПКУ покладає тільки на юросіб! ДПСУ (категорія 106.01 ЗІР) зазначає, що оскільки ст. 266 ПКУ не визначено такого платника, як ФОП, то такий платник — власник об’єктів житлової та нежитлової нерухомості сплачує податок за нормами, передбаченими для звичайних фізосіб (за повідомленням-рішенням від податківців — п.п. 266.7.2 ПКУ).

Щоб переглянути повну версію, передплатіть журнал Ви вже передплатили? Увійти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
64669 143
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти