Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


05.01.17
21538 26 Друкувати

На перевірки яких органів мораторій не поширюватиметься

1 січня 2017 року набрав чинності Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 р. № 1728-VIII (далі — Закон № 1728).

Останнім строком на 1 рік (до 31.12.2017 р.) установлюється мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Щоправда, дія Закону № 1728 доволі вузька, адже НЕ поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю):

  • Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;
  • Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку;
  • Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;
  • Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів та її територіальними органами;
  • ДФСУ та її територіальними органами;
  • Державною аудиторською службою України та її територіальними органами;
  • Державною службою експортного контролю України;
  • Державною інспекцією ядерного регулювання України та її територіальними органами;
  • Державною службою України з питань праці та її територіальними органами;
  • Державною авіаційною службою України;
  • Державною архітектурно-будівельною інспекцією України;
  • Міністерством екології та природних ресурсів України;
  • Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення;
  • Національним банком України;
  • Антимонопольним комітетом України.

Інформація по темі:

Президент підписав Закон про запровадження мораторію на здійснення держнагляду у сфері господарської діяльності до кінця 2017 року
Прийнято зміни щодо перевірок бізнесу

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Н-да
05.01.17 08:44

Жаль что в этом списке нет конторы Шарикова( подотдел очистки.) по отлову собак и кошек , был бы полный список

Відповісти
  • ГБ(Главбух)
05.01.17 08:59

Типа мораторий? Ха-ха-ха!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Елена
05.01.17 09:05

А на кого же тогда распространяется???

Відповісти
  • Мирра
05.01.17 09:19

и зачем он нужен этот мораторий..????? Сейчас фискалы будут зверствовать, ручки развязали..... будут мстить за два года без проверок, наверстывать упущенное......

Відповісти
  • Khmarinka
05.01.17 09:24

Т.е. налоговики, труд, защита прав потребителей. И что это за мораторий? За-то как кричат, как кричат!

Відповісти
  • Ольга
05.01.17 09:41

"Вроде и не отказали, а информацию передали" ))).

Відповісти
  • моторолка
05.01.17 18:56

Ольга, ага)) ооось вам!))))

Відповісти
  • Натали
05.01.17 09:44

Я таки правильно понимаю пожарников можно смело посылать?

Відповісти
  • Бухгалтер
05.01.17 09:55

Наталия, так у них же реформы.

Відповісти
  • Главбухша
05.01.17 10:03

проще было написать на кого распространяется,обошлись бы одной строчкой.

Відповісти
  • Сара
05.01.17 12:40

Главбухша, видимо, некого было написать :)

Відповісти
  • VV
05.01.17 10:14

Мораторий и был и остается только на бумаге. Ведь помимо плановых проверок, есть внеплановые. И все органы активно этим пользуются. И будут пользоваться.

Відповісти
  • фыв
05.01.17 10:22

Жадные ублюдки. Я тут прикинул, что ФОП 2-я группа с одним сотрудником, торговля, если будет работать полностью официально, то может зарабатывать легально чистыми в месяц максимум эквивалент 636 долларов по курсу 30. НЕ БОЛЬШЕ. И это я учел только аренду и кассовый....В наших реалиях это будет эквивалент 300-400 долларов. После визита гостей бедному ФОПу останется около 200 в месяц. Геноцид в чистом виде.

Відповісти
  • Лёля
05.01.17 11:31

Я так поняла что на ДФС-ников не распространяется мораторий. Или померещилось?

Відповісти
  • Сара
05.01.17 12:41

Лёля, не померещилось, их выделили жирными буквами :)

Відповісти
  • Oleg7
05.01.17 14:19

Сара, а де ви бачите в Законі, щоб його норми не поширювались на ДФСУ???

Відповісти
  • Oleg7
05.01.17 15:01

питання знімається

Відповісти
  • ЯЯ
05.01.17 12:47

А что известно по проверкам малого бизнеса (до 20 млн)?

Відповісти
  • 123
05.01.17 12:49

налоговая, кру, инспекция труда и прочая шушера... все надзиратели на страже... они обещают благоприятные условия для бизнеса... смешно!

Відповісти
  • Наталья
05.01.17 13:18

Дія цього Закону не поширюється на відносини, що виникають під час проведення заходів нагляду (контролю) органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг, органом, що здійснює державне регулювання ринку цінних паперів, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, та його територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, та його територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, та його територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного експортного контролю, центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері безпеки використання ядерної енергії, та його територіальними органами, Державною службою України з питань праці та її територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільної авіації та використання повітряного простору України та є уповноваженим органом з питань цивільної авіації, органами державного архітектурно-будівельного контролю (нагляду), центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, Національним банком України, Антимонопольним комітетом України.

Відповісти
  • Oleg7
05.01.17 14:18

Хто підкаже, в якому саме місці Закону № 1728-VIII зазначено, що його положення не поширюються на ДФСУ ??? Всі виключення зазначені в ст. 6 Закону. ДФСУ я там не бачу. Отже, наскільки я розумію, має поширюватися обмеження Закону № 1728-VIII на ДФСУ!

Відповісти
  • 123
05.01.17 14:47

Oleg7стаття 6. "центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику"

Відповісти
  • Oleg7
05.01.17 15:00

123, дякую. не помітив відразу....

Відповісти
  • Бухгалтер
05.01.17 21:02

А где брать план проверок?

Відповісти
  • Бухгалтер
05.01.17 21:02

Как можно узнать что ты не там?

Відповісти
  • Александр
12.01.17 12:17

Замечательный мораторий, прям находка для юридических фирм. Работы теперь прибавится...хорошо ведь)

Відповісти