Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.08.17
13123 14 Друкувати

Коли реєструється ПН/РК в ЄРПН у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у реєстрації?

Коли реєструється податкова накладна/розрахунок коригування до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у її/його реєстрації?

Процедуру розгляду скарг на рішення комісії ДФС, яка приймає рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), затверджено постановою КМУ від 04.07.2017 р. № 485 «Про затвердження Порядку розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Скарги подаються платником ПДВ до ДФС України протягом 10 календарних днів після отримання ним рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі — ПН/РК). При цьому якщо останній день строку припадає на вихідний або святковий день, останнім днем такого строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем. Строк подання скарги може бути продовженим за правилами і на підставах, визначених п. 102.6 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VІ (далі – ПКУ).

За результатами розгляду скарги комісія з питань розгляду скарг приймає одне з таких рішень:

— задовольняє скаргу та скасовує рішення комісії ДФС;

— залишає скаргу без задоволення та рішення комісії ДФС без змін.

Якщо мотивоване рішення щодо скарги не надсилається платнику податку протягом строку, визначеного п. 56.23 ПКУ, а саме – протягом 10 календарних днів з дня отримання скарги ДФС, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податку з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку.

Задоволення скарги є підставою для реєстрації в ЄРПН ПН/РК, зазначених у скарзі, з урахуванням вимог п. 2001.3 ПКУ.

Відповідно до п.п. 201.16.4 ПКУ та п. 19 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, ПН/РК, реєстрацію якої в ЄРПН було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:

а) прийнято рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН;

б) набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної ПН/РК в ЄРПН (у разі надходження до ДФС відповідного рішення суду).

 

За матеріалами Категорія 101.17 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • El
21.08.17 04:37

Все описанное не соответствует действительности. Отправили жалобу 21.07.17 почтой по Киеву, вручили ее 27.07.17, рассматривается на следующий день 28.08.17, десять дней заканчивались 06.08.17. За это время в Сеа ничего не произошло. Куда не звонили, никто ничего не знал, в кабинете ничего не было. 08.08.17 получили конверт по почте с решением об удовлетворении жалобы, датированное 02.07.17. По Сеа - тишина. Разослали покупателям решения, они звонили - везде тишина. 15.08.17 прошла регистрация по Сеа, во второй квитанции указано решение о регистрации 15.08.17. Нн были за 06.17, оспаривали, что нн была отправлена на регистрацию 01.07.17, квитанция на протяжении операционного дня не пришла, решение о приостановке регистрации было принято 03.07.17. Прошли все круги ада.

Відповісти
  • Ксенія
21.08.17 07:53

El, а у нас навіть на повідомлення за 17.07 немає відповіді ( пн за червень), куди я тільки не дзвонила ніхто нічого не знає. Сьогодні буду на пульс дзвонити і скаргу залишу, падлюки.

Відповісти
  • El
21.08.17 04:38

Ошиблась - 28.07.17. Теперь покупатель сможет показать нн только в декларации августа 2017 г.

Відповісти
  • Буржуй
21.08.17 07:09

Это все никогда не будет выполняться. У меня на ФОПе юстиция за долг 2500 грн арестовала движимое имущество. Налоговики признают, долга нет, их ошибка. А где говорю налоговое уведомление, требование врученное должнику- вот бумажка с непонятной подписью. Не устраивает идите в суд.( Типа я за 2500 пойду графологическую экспертизу делать ?!). Арест будут снимать месяца 2. Спрашиваю а кто виноват и как накажут-обьявят выговор сотруднику. Радуйтесь что из исполнительной письмо получили. А то могли прийти описывать имущество.

Відповісти
  • СержК
21.08.17 08:37

ПН/РК, реєстрацію якої в ЄРПН було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:а) прийнято рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН;...Наверное именно поэтому по решению комиссии от 15.08 нам входящую заблокированные налоговые от контрагента за июль зарегистрировали 16.08, "случайно" сдвинув возможность налогового кредита на месяц вперед(((

Відповісти
  • Маша
21.08.17 16:46

СержК, У нас аналогично. О таких "случайностях" можно петь песни только очень далеким от реального бизнеса людям. И контейнера , которые приехали 11.08 растаможили только 16.08. Ага, чтобы в налоговый кредит июля не попали.Ненавижу. Ложь и лицемерие.

Відповісти
  • Елена
21.08.17 10:03

Все проблемы от безответственности власти за свои деяния. Пока любой чиновник от высшего до низшего уровня не будет отвечать за свои действия хотя бы на уровне налогоплательщика, бардак и коррупция будут процветать.

Відповісти
  • Бухгалтер-практик
21.08.17 10:36

Ото козли. Переписали ПКУ і ніби відповідь дали. А чому у Реєстрі ПН дата внесення вказується датою подання ПН на реєстрацію. Нафіг тоді цей довбаний Реєстр, якщо в ньому недостовірна інформація.

Відповісти
  • Татьяна
21.08.17 12:48

Моему возмущению предела нет, у ФОп плательщика Ндс за 26.06.2017 был отказ от регистрации НН... были предприняты все меры, предоставлено ПОВІДОМЛЕННЯ...з документами (сканкопии). Позже 31.07.2017направили Скаргу (полный исчерпывающий пакет документов). И вот РЕЗУЛЬТАТ: 18.08.2017 получили ответ по почте на адрес ФОП пришло в конверте :РІШЕНННЯ Комісії з питань розгляду скарг (дата 10.08.2017) и стоит крестик возле фразы: Залишено скаргу без задоволення та рішення комісії ДФС без змін........Больше никаких пояснений .. Это ужас!!! Игра без ПРАВИЛ и в ОДНИ ВОРОТА!!!

Відповісти
  • Маша
21.08.17 16:47

Татьяна, Сегодня заниматься бизнесом, тоже самое, что с шулером в карты играть. Без шансов.

Відповісти
  • Татьяна
21.08.17 17:34

Маша, безпредел полнейший, на сайте Президента подписала петицию против блокировки НН это от 06.07.2017, ее номер №038230. Постарайтесь подписать и сообщайте по-возможности всем, кто против блокировки НН. Моя подпись была 3427, а надо 25000.

Відповісти
  • Людмила
22.08.17 13:15

Я в шоці!!!! Сьогодні на скаргу отримали позитивне рішення про реєстрацію, але написано "очікує реєстрації", оскільки ПН перевищує ліміт. Але ж у нас цю суму зняли при подачі декларації, мені що треба двічі заплатити ПДВ, щоб зареєструвати накладну?

Відповісти
  • masha
22.08.17 17:26

Людмила, вообще-то не должны еще раз платить, но у них опять в СЭА какая-то неразбериха. лучше подождите, они сразу не регистрируют. ну хотя бы дня два-три подождите

Відповісти
  • Наталия
29.08.17 12:59

Людмила, да, придется заплатить еще раз для того, чтобы налоговая была зарегистрирована, после оплаты и регистрации НН, сумма, которую "сняли" при подаче декларации, вернут в сумму лимита, но оборотные деньги предприятия будут потрачены, и это возмущает до глубины души.

Відповісти