Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


23.08.17
10702 9 Друкувати

Куди сплачувати ПДФО із зарплати працівників, які працюють в орендованих приміщеннях, що розташовані окремо від підприємства

Якщо платник податку має власні та/або орендовані приміщення (будівлі) у різних регіонах, у яких працюють й отримують заробітну плату наймані працівники, то платник податку зобов’язаний стати на облік як платник окремих видів податків і перераховувати ПДФО з доходів у вигляді заробітної плати до відповідного бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) таких приміщень (неосновне місце обліку) на рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України.

Відповідний висновок наведено в ІПК від 17.08.2017 р. № 1635/ІПК/25-01-13-06-09 у відповідь на питання щодо сплати ПДФО із заробітної плати найманих працівників, які працюють на орендованих об’єктах нерухомості — виробничих приміщеннях (цехи), через які провадиться діяльність, територіально розташованих не за основним місцем обліку платника податків, котрі є складовою частиною підприємства, але не мають статусу відокремленого структурного підрозділу та не вповноважені сплачувати податки.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Коментарі
  • Галина
23.08.17 09:55

Если предприятие зарегистрировано в Печерском районе, а сотрудники сидят в офисе в Печерском и в Соломенском районе, то ПДФО з зарплат тех, кто в Соломенском офисе, платить в Соломенский район???

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • вв
23.08.17 10:14

Галина, да. и копию порции 1-ДФ в Соломенский сдавать.

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 1
  • Люся
23.08.17 10:25

Это что? если у меня 10 кофеюшек по всем районам Киева, в каждой из кот. работает по 2 человека, то мне нужно регистрироваться во всех налоговых города и сдавать/платить по каждой кофейне? Бред какой-то!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • Я)))
23.08.17 13:08

Люся, Ваши кафешки - структурные подразделения, а не обособленные))) Вы всё правильно платите)))

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Елена
23.08.17 10:43

Люся. да;(((((((Вся проблема в том, что НДФЛ идет в местный бюджет. Если Вы всё платите в район регистрации, то они совсем не будут против, но если Вас подловят в другом районе, то будут проблемы:((

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 4
  • Ирина
23.08.17 11:02

Каждый как хочет так и комментирует. В кодексе четко прописано про відокремлений підрозділ, но ДФСУ как хочет так и говорит, а потом только через суд(

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Инна
23.08.17 11:02

А чем грозит уплата в район регистрации,а не аренды?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Я)))
23.08.17 13:05

В ст. 168.4.3 НКУ, на которую ссылается автор письма ДФС, говорится о "відокремлених підрозділах",то есть "філіях, представництвах тощо", а не о СТРУКТУРНЫХ!!! вот ссылка на то, чем они отличаются: http://www.dkrp.gov.ua/print/2187 Між визначеннями «структурний підрозділ» та «відокремлений підрозділ» є суттєва різниця.Так, структурним підрозділом юридичної особи є така її ланка, яка має чітко визначені функції у господарській діяльності, відмінні від функцій інших ланок, і в силу цього входить у ціле як організаційно відособлена від інших підрозділів частина юридичної особи. Тобто, структурний підрозділ не є відокремленим ні організаційно, ні територіально від юридичної особи, оскільки керівник такого підрозділу призначається на посаду та діє відповідно до штатного розпису юридичної особи, а не на підставі довіреності від імені юридичної особи, як це передбачається для відокремлених підрозділів (філій, представництв тощо).Відокремлений же підрозділ юридичної особи характеризується сукупністю певних ознак, визначених законодавством України, за наявності яких його і можна вважати відокремленим підрозділом. До таких ознак можна віднести наступне: рішення органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу; розташування поза місцезнаходженням юридичної особи; здійснення всіх або частини функцій юридичної особи; здійснення представництва і захисту інтересів юридичної особи; відсутністю статусу юридичної особи; наділенням майна юридичної особи, яка їх створила; здійснення діяльності на підставі положення про відокремлений підрозділ; призначення юридичною особою керівника, який діє на підставі виданої юридичною особою довіреності; узгодження питання про його розміщення з відповідними органами місцевого самоврядування; включення відомостей про створення відокремленого підрозділу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Вика
23.08.17 16:06

Я))) все Вы правильно говорите, как в законе написано...НО на практике никто не разбирается какое это подразделение, налоговики не чувствуют эту разницу - и доказать это все можно только в суде( и то не факт)!!! а стоит оно того??

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 5
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
26511 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд