Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


15.11.19
10725 9 Друкувати

Електронна трудова книжка. Новий сервіс на порталі ПФУ

На порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з'явився новий сервіс: Електронна трудова книжка.  

У цьому сервісі фізичні особи, зареєстровані на даному порталі, можуть переглянути інформацію про трудові відносини. Для перегляду доступні дані про трудові відносини фізособи, як найманого працівника за основним місцем роботи, за даними персоніфікованого обліку ПФУ за період з 2011 року. При цьому, якщо трудові відносини за останнім місцем роботи були розпочаті у роботодавця до 2011 року, дані будуть відсутні.

Як ми раніше писали, у Кабміні сподіваються до кінця року скасувати обов'язковість трудових книжок. При цьому міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубилет зазначав, що в електронних реєстрах держави є дані про трудовий стаж всіх українців з 2000 року, а інформацію про трудовий стаж до 2000 року буде можливість занести в електронний реєстр - самостійно або через роботодавця. На даний момент у новоствореному розділі на порталі Пенсійного фонду відсутні дані про трудові відносини до 2011 року.

Теги:
Коментарі
  • Глупый
15.11.19 08:05

Просмотрел.... Да уж... Все преводы на другие должности на одном предприятии имеют статус "Прием на работу", "Увольнение". 

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • ок
15.11.19 08:37

Глупый, а оформлялось именно как перевод? 

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Глупый
15.11.19 09:07

Да. Проверил 5 таблицу ЕСВ.  Все правильно подавалось.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Наталья
15.11.19 10:49

У меня тоже перевод на другую должность отображается, как увольнение...бред

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Елена
15.11.19 12:02

Но ведь переводы в 5 таблице мы стали показывать только с прошлого года. А до этого они там не отображались. Получается что их там не будет?

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Елена
15.11.19 12:21

Цікаво, як це розуміти " внести самостійно"? як і чим ці самовнесені відомості будуть підтверджуватися?

Відповісти
    Оцінити
  • 40
  • 0
  • ВиКи
15.11.19 13:03

У меня пишет "Дані не знайдено".

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • грустьпечальтоска
15.11.19 15:10

я так понимаю они ее заполняют на основании табл.5 Дод 4? Ну так вот, по мне не все записи проведены, а они точно есть, сама делала и сдавала)))))))

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Сергій
15.11.19 22:24

Поки не буде зданий Звіт з ЄСВ, не відповідає трудовій.

Відповісти