Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.12.19
16708 18 Друкувати

45 контролюючих органів оприлюднили плани своїх перевірок

Повідомляємо, що станом на 5 грудня 2019 року на Інспекційному порталі 45 контролюючих органів оприлюднили плани своїх перевірок на 2020 рік. Наводимо актуальний перелік цих контролюючих органів. Зауважимо, що Мінсоцполітики поки що опублікував проект плану перевірок свого Міністерства.

1. Державна служба України з надзвичайних ситуацій

2. Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Криворізької міської ради

3. Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

4. Державна служба України з питань праці

5. Державна екологічна інспекція України

6. Міністерство внутрішніх справ України

7. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

8. Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

9. Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради

10. Державна інспекція ядерного регулювання України

11. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Долинської міської ради

12. Державна служба України з безпеки на транспорті

13. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

14. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Калуської міської ради

15. Міністерство енергетики та захисту довкілля України

16. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

17. Відділ державної архітектурно-будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської міської ради

18. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

19. Державна архівна служба України

20. Державна служба якості освіти України

21. Державне агентство України з питань кіно

22. Івано-Франківська обласна державна адміністрація

23. Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Славутської міської ради

24. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

25. Житомирська обласна державна адміністрація  

26. Державна служба морського та річкового транспорту України

27. Одеська обласна державна адміністрація

28. Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту територіального контролю Харківської міської ради

29. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Нововолинської міської ради

30. Сектор з питань державного архітектурно-будівельного контролю Шепетівської міської ради

31. Державна служба геології та надр України

32. Державна інспекція енергетичного нагляду України

33. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Сєвєродонецької міської ради

34. Міністерство охорони здоров'я України

35. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

36. Державна архітектурно-будівельна інспекція України

37. Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради

38. Пенсійний фонд України 

39. Міністерство освіти і науки України

40. Державне агентство рибного господарства України

41. Кіровоградська обласна державна адміністрація

42. Відділ інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Управління містобудування та архітектури Прилуцької міської ради

43. Харківська обласна державна адміністрація

44. Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківській міської ради 

45. Служба безпеки України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
06.12.19 06:59

45! 45 Карл, контролирующих органов! Может занялись бы они чем нибудь полезным, например легкой промышленностью, а не коррупцией.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
06.12.19 11:25

На сайте по ссылке: 2018 год – 23 проверяющих; 2019 год – 43; а на 2020 год – 46. Я думаю, что увеличивается число организаций и учреждений, которые публикуют на сайте информацию; т.е. они и раньше могли проверять, но не публиковали на сайте, а просто "распечатывали для себя". Кроме того, например, Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Криворізької міської ради (по плану на 2020 - 15 проверок), никакого отношения не имеет к Львовской или Одесской области и не придут "проверять" в Одессу, Львов или ещё куда нибудь... 

Відповісти
  • Роман
06.12.19 08:24

Надежда,Ну, полезность чего-то зависит лишь от точки зрения. С их например, коррупция крайне полезное занятие, которым они готовы заниматься круглый год без перерывов.

Відповісти
  • я в шоке
06.12.19 09:46

Роман, "допроверялись" до масштабных пожаров и гибели людей...

Відповісти
  • Ксюша
06.12.19 12:00

я в шоке, А им то что . Они на беде деньги лопатой гребут. Да еще и благодетелями себя чувствуют.  

Відповісти
  • Злата
06.12.19 09:21

Я в шоке. 45 контролирующих органов. И они еще хотят жить как в Европе. Никакой иностранный инвестор не прийдет в страну с таким количеством контролирующих орагнов.

Відповісти
  • я в шоке
06.12.19 09:47

Злата,как же надоело это слепое преклонение перед той Европой...не сотвори себе кумира (с)

Відповісти
  • я в шоке
06.12.19 13:04

я в шоке,что не нравиться? что вы получили за эти 6 лет кроме войны и позора? ядерный могильник, 4 бактер. лаборатории? за эти модный побрякушки "европа", "демократия" "европ. ценности"  с молотка пускают последнее, а вас по миру рассеют как траву перекоти-поле.. страна "победившего" достоинства .

Відповісти
  • я в шоке
06.12.19 09:23

областные гос. администрации что-то проверяют? О_о

Відповісти
  • дина
06.12.19 09:45

45 гидр.. для бизнеса..не работа.. а нервотрепка..

Відповісти
  • Ігор
06.12.19 09:47

Інвестори бувають різними: Драгон кепітал, або члени ЄБА та подібні.
Яскравим прикладом в історії це рабство від XVI до XIX. Там теж діяли інвестори: 

Вже до початку XVI століття в Португалії з’явилися цілі райони, де чорношкірих рабів було більше, ніж місцевих жителів! За XVII–XVIII ст. із Західної Африки європейці вивезли приблизно 15 мільйонів рабів. 

За найоптимістичнішими підрахунками, на кожного захопленого і доставленого до корабля раба приходилося ще по п’ять убитих або померлих у дорозі. Ще не менше 5 мільйонів померли під час плавання.

Як вказували португальці, що перевозили рабів, зокрема, із Занзібару, до кінцевого пункту, наприклад, Куби живим діставався тільки один з десяти рабів. Такою була ціна інвестицій, які давали вождям котрі в обмін і давали рабів. 

Перш ніж відправити рабів за океан, багатьох з них — таврованих, закутих у кайдани і жорстоко побитих — вели чотирикілометровим шляхом, що пролягав від фортеці міста Віди до узбережжя. Тепер у цій реконструйованій фортеці розміщується Музей історії, а на узбережжі стоїть пам'ятник за назвою "Ворота без надії на повернення". 

Ми або будемо заохочувати свій мікробізнес, або контролерів, яких куплять подібні інвестори

Відповісти
  • данет
06.12.19 10:29

Ігор,украинские рабы миллионами бороздят плантации росии и польши испании и португалии и других в скобках цивилизованных стран накопивших свое богатство на крови.

Відповісти
  • Ігор
06.12.19 11:02

данет, хочу звернути на головне:
1. Надії на імпортних інвесторів марні, якщо своїм не дають вільно працювати. В такі умови приїдуть тільки авантюристи та їх покровителі - ЄБА.
2. В нас, як не дивно, більш захищені ті, які працюють в тіні. Податок вони сплачують, тільки корупційний - смотрящім.
3. Якщо нашому мікробізнесу дати такі умови, як у Польщі, Португалії, та навіть Грузії (окрім Мордора) - ми швидко наздоженемо світовий розвиток.
Ну і менш головне:
4. Треба забувати марксизм та його Капітал. Статки на крові, це його вигадки. Приклади: звільнена частина Європи чудово розвивається; ОАЄ: частка нафти 5% - 15% (оцінки різні) і не на крові, а за 40 років зі покритої смородом рибацької деревні якими стали; Африка: 8% - 12% ріст ВВП - нічию кров, для росту, не використовують; ...

Відповісти
  • майя
06.12.19 09:53

несмотря, на 45 проверяющих органов., мне известны предприятия,которые более 20 ти лет.. в тени...., ни доходов не показывают , ни зарплат.. не показывают.. (хотя у них работают не меньше50 людей)и при этом участвуют в гос. заказах, как подрядчики.из этого вывод-вот такие проверяющие подкупные.

Відповісти
  • Andrey
06.12.19 10:58

Ого скільки трутнів розвелось 

Відповісти
  • Яна
06.12.19 11:02

Да на такое количество никаких волостей не напасешься!

Відповісти
  • Лукавая
06.12.19 12:27

сколько нам нужно платить бюджету, чтобы их всех содержать??

Відповісти
  • Игорь
06.12.19 18:04

Добрый день!Ктого уже проверяла служба надзвичайних ситуаций? Дом отдыха что они проверяют, какие документы должны быть и должны вестись? Проверяют из Киева или районные службы?

Відповісти