Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.12.19
18500 23 Друкувати

Найважливіші події минулого тижня

Минулий тиждень був багатим на події та новини. Пропонуємо пригадати, чим запам’ятався нашим читачам період з 16 по 22 грудня.

Найприємніша новина тижня для підприємців - це прийняття у першому читанні проекту Закону щодо скасування книг обліку доходів та удосконалення роботи електронного кабінету. Більш детально про цей законопроект читайте за посиланням. 

Також, варто звернути увагу на зміни, які буде внесено у роботу системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового. 

Не обійшлося і без поганих новин: 16 грудня Верховний Суд визначив, що порядок блокування податкових накладних чинний у повному обсязі до остаточного рішення суду. Деталі цієї справи тут

Крім того, Мінфін затвердив Порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК.

Фонд соцстраху оприлюднив План перевірок на І квартал 2020 року. Перевірити, чи не потрапило Ваше підприємство до плану перевірок, можна за посиланням.  

Важливо для всіх платників податків! Опубліковано нові бюджетні рахунки, які почнуть діяти з 1 січня 2020 року. Завантажити нові рахунки

Минулого тижня наші читачі активно обговорювали, хто підписує звітність, якщо штатним розписом посаду головного бухгалтера не передбачено. Всі роблять по-різному. Як - читайте за посилання

Дуже цікава новина: Уряд розробить систему, яка дозволить українцям обирати банки для виплати зарплати і при цьому не вимагатиме від бухгалтерів зайвої роботи. Подробиці цієї ініціатива у матеріалі Працівник зможе вільно обирати банк для отримання зарплати.

А ось депутати намагаються захистити інтереси роботодавців. Пропонується доповнити Кодекс законів про працю України новими підставами для звільнення. За якими підставами роботодавці зможуть звільняти працівників, можна прочитати тут

Ще одна новина для роботодавців: можливо буде скасовано повідомлення про прийняття працівника на роботу. Проте, не всі наші читачі впевнені, що це гарна ідея. Чому Уряд виступає з такою пропозицією, читайте за посиланням.  

Бажаємо Вам, щоб останній робочий тиждень року, що минає, запам'ятався лише приємними подіями, а ми, в свою чергу, зобов'язуємося вчасно сповіщати про всі новини, пов'язані з роботою бухгалтерів і підприємців. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Макс
23.12.19 07:01

Ключевые фразы желательно выделять жирным.

Відповісти
  • Макс
23.12.19 07:54

Спасибо!

Відповісти
  • Админ
23.12.19 08:02

Макс, пожалуйста! 

Відповісти
  • ANNA
23.12.19 09:12

Спасибо!!!!

Відповісти
  • Наталия
23.12.19 09:53

Спасибо!

Відповісти
  • Лариса
23.12.19 11:09

Спасибо!

Відповісти
  • алазани
23.12.19 11:26

Спасибо!

Відповісти
  • Наталія
23.12.19 11:59

Хороша ідея! 

Відповісти
  • Лара
23.12.19 12:58

Спасибо.
Скажите, пожалуйста, а графика проверок налоговой еще нет или я пропустила?

Відповісти
  • Админ
23.12.19 13:02

Лара, еще нет. По НКУ должны опубликовать до 25-го. так что ждем.  Как только налоговики его опубликуют - мы сразу же сделаем об этом новость со ссылками на план проверок  

Відповісти
  • Лара
23.12.19 13:04

Понятно, не торопятся. Спасибо

Відповісти
  • Галина
23.12.19 13:17

Вы супер! шикарная рубрика! мы вот уже год подписчика журнала 911, постоянно на сайте, растем вместе с вами! С наступающим Новым годом!!! так держать!

Відповісти
  • Раиса
23.12.19 13:48

Спасибо!

Відповісти
  • Марина
23.12.19 15:12

Отдельное СПАСИБО за гирлянду!!!! С таким удовольствием лупишь эти фонарики 

Відповісти
  • Галочка
23.12.19 15:43

Спасибо!

Відповісти
  • Екатерина
23.12.19 17:23

А у меня нету гирлянды. А влупить руки так и чешутся...

Відповісти
  • Админ
23.12.19 18:55

Екатерина, блокировщики рекламы не стоят? Какая операционная система и какой браузер? Какие версии? 

Відповісти
  • Tata
23.12.19 19:21

Надо же...они все обновляют,только это зачем!!!! Работать нормально не думали!!!!!!!!!

Відповісти
  • Милана
23.12.19 20:48

Кому то квитанции на регистрацию налоговых накладных сегодня приходили?

Відповісти
  • Ксюша
23.12.19 20:58

Милана, уже все линии оборвала. Раз дозвонилась , сказали а мы вас не видим. Отправляйте заново

Відповісти
  • Милана
23.12.19 21:13

Ксюша, Тоже самое, еще в суботу отправляли. Хоть бы завтра заработало.

Відповісти
  • злой клоун
24.12.19 16:29

Державне бюро розслідувань Києва спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС України, Департаментом стратегічних розробок Національної поліції України та Службою безпеки України викрили протиправну схему незаконного втручання до інформаційної бази даних ДПС України.
Зловмисники вносили недостовірну інформацію та перекручували податкову звітність. Далі незаконні конвертаційні групи створювали штучний податковий кредит та крали гроші в держави. Причому мова йде про мільярди, які не надійшли до бюджету України.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/347691-podatkovi_hakeri_vikrito_shemu_vtruchannja_v_informatsijnu_bazu_dps

Відповісти
  • злой клоун
24.12.19 16:30

НО это все НЕ ВАЖНО !

Відповісти