Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


22.01.20
4922 5 Друкувати

Коли платнику єдиного податку необхідно подавати декларацію з податку на прибуток підприємств

Платники податку часто задаються питанням в яких випадках в Декларації з податку на прибуток підприємств проставляється відмітка про подання декларації платником єдиного податку (поле 9 "Особливі відмітки" заголовної части декларації). Чи дійсно платникам єдиного податку необхідно подавати декларацію з податку на прибуток підприємств? Якщо так, то у яких випадках це необхідно?  

На запит нашого читача, у листі № 1606/6/99-00-04-03-02-06 від 14.01.2020р. ДПС надала відповідь на ці питання.  

Податківці зазначають, що платник єдиного податку (фізична або юридична особа), який здійснює на користь нерезидента – юридичної особи або уповноваженої ним особи (крім постійного представництва на території України) будь-які виплати з доходів із джерелом їх походження з України, отриманим таким нерезидентом, здійснює нарахування та сплату податку з доходів нерезидента відповідно до п. 297.5 ПКУ. 

Тобто, платники єдиного податку, які здійснюють на користь нерезидента будь-які виплати із джерелом їх походження з України, повинні складати та подавати декларацію з податку на прибуток підприємств та додаток ПН до рядка 23 декларації.

При поданні декларації у полі 9 "Особливі відмітки" заголовної части декларації такі платники обов'язково проставляють позначку "платник єдиного податку". При цьому від єдинників не вимагається подання до декларації інших додатків та фінансової звітності. 

Зверніть увагу! Незважаючи на те, що у листі № 1606/6/99-00-04-03-02-06 податківці посилаються на форму декларації, затверджену наказом Мінфіну від 20 жовтня 2015 року № 897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28 квітня 2017 року № 467 із змінами, внесеними наказом Міністерства фінансів України від 19.10.2018 № 842), ДПС радить звітувати за 2019 рік за оновленою формою. Більш детально про це у матеріалі Декларування податку на прибуток за 2019 рік. Офіційний лист ДПС.

 

Теги:
Коментарі
  • Сомневающийся Sкептиk
22.01.20 11:05

А в электронном кабинете нет возможности ФОПу создать декларацию "на прибуток" 

Відповісти
    Оцінити
  • 11
  • 0
  • Сомневающийся Sкептиk
13.02.20 17:27

На вопрос (чому в Електронному кабінеті не реалізована можливість створення цього звіту) налоговая скромно промолчала. И вот сейчас, о чудо! – форма декларации F0100703 (с додатками) появилась в ЭК

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Даша
22.01.20 14:38

в кабинеті також немає запита на витяг єдиного податку і заяву на спрощену систему опадаткування

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 0
  • Бух
22.01.20 15:20

Даша, запит на витяг з ЭП надо делать через листування з ДПС, туда прикрепляется отскариванный запит, на сл день во входящих должно прийти уведомление о присвоении номера регистрации письма и на сл день можно ехать и забирать (но лучше уточнить готовность)) в электронном виде получить вытяг никак...

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ліна
23.01.20 13:21

А ДФС не смущает, что декларация по форме F0100702 в Медке висит как отмененная с 31.12.19?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28411 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд