Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


03.02.20
8982 13 Друкувати

«Ховайся хто може!» - під час рейду на підприємців - «нелегалів»

На цей раз підприємці - «нелегали» просто розбігалися та зачиняли торгівельні точки та ятки під час рейду з легалізації підприємницької діяльності та найманої праці на території Таврійського ринку, по вул. Покришева у м. Херсоні.

За перші 15 хвилин контрольно - перевірочних заходів майже всі підприємці, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі різними групами товарів позакривали свої робочі місця. Учасники рейду перевірили 3 суб’єкта господарювання, які здійснювали підприємницьку діяльність. Із них двоє підприємців мали свідоцтва про державну реєстрацію фізичних осіб підприємців і трудові договори з найманими працівниками. Один - виявився порушником вимог діючого податкового законодавства, припинив діяльність фізичної особи підприємця 12.11.2019 року та просто «працював»!

Для з’ясування інформації про «суб’єкта господарювання», який відмовився  надати документи, які підтверджують особу, податківцям довелося залучили до рейду співробітників патрульної поліції за номером «102».

Інформація щодо порушення вимог чинного податкового законодавства буде направлена до Головного управління Держпраці в Херсонській області. Перевірки тривають.

За матеріалами ГУ ДПС у Херсонській області
Теги:
Коментарі
  • Шурик
03.02.20 05:34

При набегах держбанд все закрываются. Не стоим крякать пока что правящему ворью про "нелегалов". Нелегалы как раз в министерских и чиновничьх должностях обитают, рукамиводители этих самых держбанд.

Відповісти
    Оцінити
  • 74
  • 4
  • злой клоун
03.02.20 08:48

гыдко такое читать...не тех ловите (

Відповісти
    Оцінити
  • 57
  • 3
  • хаха
03.02.20 08:55

Такое ощущение, что СССР вернулся. Я вот все жду, когда вернут законы о спекулянтах )))

Відповісти
    Оцінити
  • 25
  • 24
  • хаха
03.02.20 13:36

хаха, нашлось 5 человек, которые мечтают посадить всех спекулянтов в тюрьму, а потом поделить их имущество между собой по справедливости )))

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 3
  • Ігор
03.02.20 09:11

По всіх містах таке. Розігнали всіх бабусь, які продавали консервовані огірки з помідорами. 3 поліцейських наряди чергують. Раніше міг вибрати: або у тітоньки смачні 3 літрову банку за 60,00 – 80,00, або у АТБ не смачну 1,4 літра за 49,90. Зараз мене позбавили цього вибору. Бабусі не манипулюють, як Рошен, з цінами та вагою, але створили конкуренцію тим, хто під депутатсько- чиновницьким дахом. Вся поліція на боротьбу з ними за наші податки.

Відповісти
    Оцінити
  • 50
  • 14
  • Евгений
03.02.20 14:45

Ігор, таким как ты в голову забрался кто то другой, а не рошен!

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 8
  • хаха
03.02.20 13:38

Ігор, бабки это угроза уровня национальной безопасности. Их в первую очередь будут зажать за спекуляцию )))

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 1
  • Оксана
03.02.20 10:22

В Раду загляните) Министерства, СБУ, прокуратуры, суды и т.д.

Відповісти
    Оцінити
  • 48
  • 0
  • Ірина
03.02.20 15:26

Игорь, Вы прекрасно поняли, то речь не о бабках с огурцами, а о торговле на ранках не зарегистрированных предпринимателей 1 группы торгующих на рынках на постоянной основе , их действительно много,. Другое дело, что рейдами делу не поможешь. Много не только этой мелочи но и 2-й и 3+й группы дои юридических лиц нелегально работающих полно. В Харькове в центре города таких нелегальных айтишников и других предприятий полно. Очень интересно наблюдать как они озираются в разные стороны, прежде чем по условному звонку заходят на свои территории и сразу же за ними закрывают двери. На надписи кто и чем занимаются ни каких вообще опознавательных знаков. Никто из государственных органов власти этим не занимаются, а хвастаются разовыми набегами на рыночных торговцев 1-й группы  

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 7
  • Ігор
03.02.20 16:06

Ірина, звісно не про бабусь. Однак це не нівелює той факт, що там де торгували консервацією бабусі, зараз чергує по три наряди поліції. І в той же час лотерейних вони не помічали з 2009 по 2019 рік - подвійні стандарти.

Відповісти