Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.12.20
115837 107 Друкувати

Хто отримає "карантинну" допомогу: з'явився перелік видів діяльності

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 затверджено Перелік основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Цей перелік важливий для тих фізичних осіб (ФОПів та найманих працівників), хто планує отримати допомогу у розмірі 8 тисяч гривень. Про умови надання цієї допомоги ми писали тут.

Також цей перелік стосується роботодавців - юридичних осіб, які звертається за компенсацією ЄСВ. Подробиці у матеріалі Держава компенсує роботодавцям ЄСВ, але не всім! Вивчаємо Постанову КМУ.

Зверніть увагу! Ви маєте право на отримання "карантинної" допомоги, якщо один з зазначених кодів станом на 31 жовтня 2020 р. для Вас (або для Вашого роботодавця) є основним відповідно до Єдиного держреєстру. Але це не стосується допомоги, яку має право отримати роботодавець для виплати працівникам у зв'язку з скороченням тривалості робочого часу. Подробиці у матеріалі.  

Далі наводимо Перелік основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

Код

Розділ

Назва

Довідник

45.32

45

Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів

2010

47.19

47

​Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

2010

​ 47.41

​ 47

​Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.43

​ 47

​Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку і зображення

2010

​ 47.51

​ 47

​Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.52

​ 47

​Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-текстильними виробами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.53

​ 47

​Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.54

​ 47

​Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.59

​ 47

​Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.61

​ 47

​Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.62

​ 47

​Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.63

​ 47

​Роздрібна торгівля аудіо- та відеозаписами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.64

​ 47

​Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.65

​ 47

​Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.71

​ 47

​Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.72

​ 47

​Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.76

​ 47

​Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.77

​ 47

​Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах

2010

 

​ 47.78

​ 47

​Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах

2010

​ 47.79

​ 47

​Роздрібна торгівля вживаними товарами в магазинах

2010

​ 47.82

​ 47

​Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям

2010

​ 47.89

​ 47

​Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами

2010

47.99

​ 47

Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

2010

55.20

55

Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання

2010

​ 56.10

​ 56

​Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування

2010

​ 56.21

​ 56

​Постачання готових страв для подій

2010

​ 56.30

​ 56

​Обслуговування напоями

2010

82.30

82

Організація конгресів і торговельних виставок

2010

​ 90.01

​ 90

​Театральна та концертна діяльність

2010

​ 90.02

​ 90

​Діяльність із підтримки театральних і концертних заходів

2010

​ 90.04

​ 90

​Функціонування театральних і концертних залів

2010

91.01

91

Функціонування бібліотек і архівів

2010

91.02

91

Функціонування музеїв

2010

93.11

93

Функціонування спортивних споруд

2010

​ 93.12

​ 93

​Діяльність спортивних клубів

2010

​ 93.13

​ 93

​Діяльність фітнес-центрів

2010

​ 93.21

​ 93

​Функціонування атракціонів і тематичних парків

2010

​ 93.29

​ 93

​Організація інших видів відпочинку та розваг

2010

95.11

95

Ремонт комп’ютерів і периферійного устаткування

2010

95.12

95

Ремонт обладнання зв’язку

2010

95.21

95

Ремонт електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку і зображення

2010

95.22

95

Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання

2010

95.23

95

Ремонт взуття та шкіряних виробів

2010

95.24

95

Ремонт меблів і домашнього начиння

2010

95.25

95

Ремонт годинників і ювелірних виробів

2010

95.29

95

Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку

2010

​ 96.01

​ 96

​Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів

2010

96.04

96

Діяльність із забезпечення фізичного комфорту

2010

​ 59.14

​ 59

​ Демонстрація кінофільмів

 2010

 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Галина
13.12.20 10:15

Смогу ли я получить эту помощь, если я ФОП пенсионер?

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 00:25

Галина, цитирую Дию: Чи можуть ФОПи, які є пенсіонерами і не сплачують ЄСВ, отримати одноразову матеріальну допомогу?  Якщо ви отримуєте пенсію, є ФОПом чи найманим працівником та ваш основний КВЕд чи КВЕД організації, у якій ви працюєте, віднесено до переліку тих, стосовно яких вживають карантинні обмеження, ви можете отримати грошову допомогу.

Якщо ви отримуєте пенсію, є ФОПом чи найманим працівником та ваш основний КВЕд чи КВЕД організації, у якій ви працюєте, віднесено до переліку тих, стосовно яких вживають карантинні обмеження, ви можете отримати грошову допомогу.  

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
13.12.20 12:57

Галина, в статье речь о КВЕДах. В другой статье, сказано: "сплатили ЄСВ "за себе" не менше, ніж за три місяці у 2020 році".  

Відповісти
  • До 2014 года газ 70 коп. сейчас 10 грн.
13.12.20 13:24

Нихто не отримаэ

Відповісти
  • Надежда
13.12.20 13:58

Не могу зарегистрироваться в Дие. Пишет ошибка. 

Відповісти
  • Оксан
14.12.20 12:36

Надежда,попробуйте через Play Маркет

Відповісти
  • Татиана
13.12.20 14:12

Надежда, в предыдущих новостях писалось, что заявки можно будет подавать начиная с 14 (сегодня только 13 ! :) )  по 21 декабря включительно. 

Відповісти
  • Владимир
14.12.20 15:48

Татиана,вот 14 число сегодня и я тоже не могу зарегистрироваться . И пишит ошибку

Відповісти
  • Непогода
13.12.20 15:42

Татиана, сегодня не только ДИЯ не работает, но и портал ПФУ. С чего бы это? 

Відповісти
  • Татиана
13.12.20 15:57

Непогода, возможно, настраивают на завтрашний день, там же  и ПФ задействован, он должен будет проверять правомерность получения допомоги.

Відповісти
  • Світлана
13.12.20 14:00

Мені не зрозумілий один момент. Цю допомогу, якщо КВЕД із переліку, отримають усі, чи тільки ті, хто потрапив під карантин вихідного дня цієї осені?  Підкажіть, хто як зрозумів? 

Відповісти
  • Татьяна
13.12.20 14:57

Получу ли я помощь, если работаю в салоне красоты?

Відповісти
  • Непогода
13.12.20 15:22

Татьяна, суля по всему-нет, так как КВЕД-96.02 отсутствует в перечне КВЕДов, на которые распостраняется эта постанова.
Но если Вы ФОП на 1й группе единого налога, то получите освобождение от уплаты единого налога и ЕСВ до 31.05.2021г..

Відповісти
  • Елена
14.12.20 08:56

Непогода, подскажите или сбросьте пожалуйста ссылку об освобождении уплаты налога ЕСВ до 31/05/2021 г.

Відповісти
  • Непогода
14.12.20 14:43

Елена, Закон 1072-ІХ от 04.12.2020г.

Відповісти
  • Надежда
13.12.20 15:37

Квед 48.71 не попадает под выплату? 

Відповісти
  • Виктория
13.12.20 15:45

Надежда, если данного КВЕД нет в списке, значит нет.

Відповісти
  • Надежда
13.12.20 15:39

Неправильно написала квед

Відповісти
  • Надежда
13.12.20 15:39

47.81 не попадает под выплату? 

Відповісти
  • Непогода
13.12.20 16:46

Надежда, это "рыночный" КВЕД и если Вы на 1-й группе единого налога, то получили освобождение от уплаты единого налога и ЕСВ на период с 01.12.2020г. по 31.05.2021г. Суммарно это 9045,20грн. При этом Вам не надо подавать никаких заяв. 

Відповісти
  • данет
13.12.20 17:56

вот вопрос- в списке кведа нет -8 тыс не светит  а в перечне запрета на работу я как фоп 2 гр - есть.  и где  логика.

Відповісти
  • Лариса
13.12.20 18:01

А кто знает, счет для карточки для выплат подойдет или только рассчетный?

Відповісти
  • Светлана
13.12.20 20:15

А что это за счет такой? И что его только в Ощадбанке открывать? 

Відповісти
  • Мари
14.12.20 08:29

Светлана,в любом банке.

Відповісти
  • Светлана
13.12.20 20:16

А что это за счет такой? И что его только в Ощадбанке открывать? 

Відповісти
  • Непогода
14.12.20 00:12

Процесс пошел, заява принята. Теперь посмотрим, что из этого получится.

Відповісти
  • Ольга
14.12.20 10:24

Непогода,скажите пожалуйста что вы писали в пункте "ви працюєте в прізвище ім'я та по-батькові" если я сама ЧП,что работаю сама у себя или что они имеют в виду,не закрылась я вообще.Спасибо за ответ

Відповісти
  • Мари
14.12.20 08:09

Непогода,а у меня не активно в дия 

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 00:15

Непогода, подтверждаю. В 4 клика. Вбил только IBAN.

Відповісти
  • Ольга
14.12.20 10:29

Вадим,скажите пожалуйста,что вы писали в пункте"ви працюєте в прізвище ім'я по-батькові" если я сама ЧП,то что писать да или нет.Это имеется в виду не закрыла я ЧП или что?спасибо за ответ

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 13:39

Ольга, Я поставил там галочку. Я работаю один и без наемных работников.

Відповісти
  • роман
14.12.20 00:49

квед 68.20 не подлежит материальной помощи(

Відповісти
  • Юрий
14.12.20 08:09

квед 47.89 в списке есть, но в пишет что Ваш квед не подходит, Что делать?

Відповісти
  • Ярослав
14.12.20 15:06

Юрий,возможно у Вас есть ещё другой квед на который помощь не распространяется...Проверьте все свои кведы в держреестре..

Відповісти
  • Елена
14.12.20 09:10

Доброе утро, подскажите, пожалуйста, а если ФОП всем пунктам соответствует, но данный момент работает, можно подавать?

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 09:14

Елена, подааайте! В январе не будете работать, детям на подарки пригодится.

Відповісти
  • вікторія
14.12.20 10:26

якщо я на 1 групі і квед підходить, то подавать на виплату через дію на 8 тис. і все рівно буде звільнення від сплати податку з грудня 20р. по травень 21р. Як правильно зробить, чи можна і виплату і звільнення отримать, чи лише щось одно?

Відповісти
  • Валентина
14.12.20 19:42

вікторія, Вы, везунчик.

Відповісти
  • Оксана
14.12.20 10:53

Доброго дня, підкажіть будь ласка якщо мого кведу а це 10.85 немає в списках я можу розраховувати на звільнення від податку чи хоч на якусь пільгу!? Дякую і куди звертатися якщо так

Відповісти
  • Ігор
14.12.20 15:00

Індивідуальна мистецька діяльність 90.3 чого не включили?
Це типу я з гітарою зможу собі заробити десь в переході .

Відповісти
  • Наталя
14.12.20 11:07

Добрый день. Так и не поняла. Эти выплаты касаются карантина выходного дня (прошедшего) или январского ограничения (будущего)???


Відповісти
  • Вопрос
14.12.20 11:51

А почему забыли 32.12 ? Ремонты есть а изготовления нет. 

Відповісти
  • Вопрос
14.12.20 11:53

Товарищ выдолоб где вы, наш уважаемый борец с ветром, когда вы так сейчас нужны? 

Відповісти
  • ірина
14.12.20 12:04

КВЕД из переліка обов язково повинет бути ОСНОВНИМ?

Відповісти
  • марина
17.12.20 16:39

що робити, якщо в реєстрі старий квед 2005 року класифікаціїї, назва таж? дія відхиляє. змінила на новий, теж не приймає

Відповісти
  • Оксан
14.12.20 12:34

ірина,Да основним

Відповісти
  • Наталия
14.12.20 12:59

а чому квед 96.02 не підпадає під допомогу?фітнес,спортзали,розважальні центри підпадають,а салони ні.не справедливо

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 13:41

Наталия, вы не поверите, но салонам красоты можно работать в январский карантин. А если они еще и на 1-й группе, то до июня освобождены от ЕСВ.

Відповісти
  • славик
14.12.20 13:13

странно код 47.19 есть в списке .а в дии пишет при регисистрации в конце -ваш квед не подпадает под попощь,получается обдурийловка какая-то,значит карантин не для меня-буду работать без перерыва,а кто получает деньги -пусть сидят дома!!!

Відповісти
  • Непогода
14.12.20 14:47

славик, этот квед должен быть у Вас основным, а непросто быть одним из ваших видов деятельности.

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 13:44

славик, может, попробуйте позже. Система сейчас нестабильна. Весь КВЭД 47, кроме авто-мото должен получать.

Відповісти
  • данет
14.12.20 13:14

діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення---это пишет шмигаль-правительство---но такого кведа нет. даже в классификаторе професий нет такого понятия.

Відповісти
  • Лех
14.12.20 13:25

КП  п.5-Працівники сфери торгівлі та послуг. Безграмотность правительства поражает.

Відповісти
  • славик
14.12.20 13:34

я понял -кинули кость ,но никто ее не угрызет-закрывайся и сиди дома,плати налоги ,газ, свет,а компенсацию получат опять депутаты!!!!-так это помощь депутатам -так им что-то маловато???????

Відповісти
  • Бухгалтер
14.12.20 13:58

Для тех, у кого КВЕД не попал в список и кто роботодавец - есть возможность через центр занятости оформить: https://www.kmu.gov.ua/news/vidsogodni-robotodavci-zmozhut-otrimuvati-pryamu-groshovu-dopomogu-vid-derzhavi - но тоже до 21.12


Відповісти
  • Оксана
14.12.20 16:42

Бухгалтер,у нас центр занятости отказал,ссылаясь,что они занимаются только юридическими лицами,ФОПы и их работники-самостоятельно

Відповісти
  • Оксана
14.12.20 14:11

Бухгалтер, это отдельно какая-то помощь?

Відповісти
  • Алёна
14.12.20 13:59

Добрый день! Подскажите пожалуйста, у меня в перечне КВЕДОВ два из них подпадают под карантинный перечень и они действительно основные (работа в бассейне, а бассейны закрываются). Но в перечне при регистрации ещё в 2002 году они отражены 2-м и 3-м по списку (список КВЕДов там вообще приведен в произвольном порядке). Есть ли основание на подачу заявления для получения помощи? Так как прочитала, что если сочтут заявление безосновательным, то помимо возврата 8000 грн., также нужно будет оплатить штраф +8000 грн. в ПФ. Подскажите пожалуйста, кто компетентен и сталкивался с данным вопросом. Заранее благодарю!

Відповісти
  • Непогода
14.12.20 14:53

Алёна, проверьте какой код у Вас отражен как основной на сайте минюста через бескоштовный запыт. https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search
Вводите с строку поиска свой идент.код, если Вы ФОП или идент код работодателя. Там абсолютно точно узнаете основной код.

Відповісти
  • славик
14.12.20 14:41

пробував ще раз зарееструватися на дії-пише знов:ваш квед не підпадае-тобто 47.19 не проходе ,а який же проходе???

Відповісти
  • Непогода
14.12.20 15:12

славик, проверьте какой код у Вас зарегистрирован основным. На сайте минюста посмотрите. Постом выше давала ссылку.

Відповісти
  • Лященко Ольга Ігорівна
14.12.20 20:25

Я працюю по всим КВЕД, як поняти який основний. Буде перевірка чи якась підсказка. На приклад по договорам, чи по актам виконаних робіт. Мій тел. 050 403 90 45. Дякую

Відповісти
  • Тіна
15.12.20 00:25

Лященко Ольга Ігорівна,основний ,це той який у витягу платника єдиного податку стоїть у списку першим.

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 15:02

славик, ЕСВ уплачен? 

Відповісти
  • славик
14.12.20 16:04

Вадим,и на сайте минюста основной код-47.19 но я не прохожу ,а кто же тогда проходит???????

Відповісти
  • славик
14.12.20 15:48

Вадим,ЕСВ сплачен на месяц вперед-переплата

Відповісти
  • славик
14.12.20 16:28

короче -я понял -деньги получат непогода и вадим ,хоть за кого-то радосно,тем более времени в обрез!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Вадим
14.12.20 17:45

славик, Шмыгаль и Ко обещают принимать заявления до 31.12.2020. Тицяй, що хочешь!(с) из рекламы Алло. 

Відповісти
  • Елена
14.12.20 16:28

Добрый вечер,кто подскажет,или подходит расчетный счёт с карточки для выплат ПриватБанка?

Відповісти
  • Оксана
14.12.20 16:34

Відмовили,причина: не сплачено ЄСВ за 3 квартал 2020р.,але за 2 місяця було уплочено,а один- за рахунок переплати.Його не порахували я к оплата ?? де вияснити?

Відповісти
  • Мария
14.12.20 17:04

Подскажите пожалуйста как определить основной КВЕД? это первый по счету?

Відповісти
  • Ирина
14.12.20 17:39

Вот подскажите мне, на сайте Минюста у меня первый код 47.59. (который попадает под выплату), а есть ещё два:31.09 и 31.02 + которые не попадают под выплату). Дия пишет  что основной код КВЕД не попадает под карантинные выплаты. Почему так? Может причина в двух других?

Відповісти
  • Ярослав
14.12.20 19:07

Ирина,чуть выше в сообщении Непогоды ссылка на сайт минюста...там какой основной квед указано.

Відповісти
  • Ирина
14.12.20 22:30

Ярослав, так вот 47.59 и указан как основной

Відповісти
  • Ангелина
14.12.20 19:57

У моей мами ателье, а налоговой выбрали КВЕД "виробництво верхнього одягу" и она не попадает в эту помощь. А ремонт обуви попадает. Вопрос: ателье могут работать в карантин? 

Відповісти
  • Станислав
14.12.20 20:01

до 31 декабря будет принимать заявки Дия, сегодня подал заявку в  7 утра и все прошло , жду результат

Відповісти
  • Юлия
14.12.20 20:03

Подскажите, пожалуйста, может кто знает. Работаю продавцом в магазине одежды, а у хозяйки магазина есть ещё салон красоты и основной квед у нее  96.02, и он не подходит под помощь. Что делать в таком случае?

Відповісти
  • Игорь
14.12.20 20:41

Подскажите, сайт минюста пишет «47.41 Роздрібна торгівля комп'ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах (основний);», а дия пишет что не относится, куда копать?

Відповісти
  • Сергій
15.12.20 00:17

У мене чомусь старий квед у реєстрі... я пам‘ятаю що писав заяву і переходив на новий і звіти здаю по новому кведу.

Відповісти
  • Вікторія
15.12.20 11:02

Сергій, а вказували що новий код буде основним?

Відповісти
  • Маргарита
15.12.20 13:55

56.10 это реально получить деньги? Если вообще не разбираюсь в этих делах. 

Відповісти
  • Олена
15.12.20 13:55

пише "організація, в якій працюєте, не сплатила ЄСВ за ІІІ кв 2020 року". Хоча все оплачено


Відповісти
  • Андрей
15.12.20 15:28

Парикмахеры ФОПы что в пролете? мы не работали!!!

Відповісти
  • Юлия
15.12.20 16:03

Подскажите пожалуйста, может кто сталкивался.. При вводе IBAN пишет что "Ви ввели IBAN який вже було використано при поданні заяви на допомогу..." Что это? 

Відповісти
  • Жанна
15.12.20 16:45

А для выплаты наемным работникам ТОВ вопрос. Приказ о сокращении рабочего времени издан 01 декабря 2020 г. на период  01.01.21 по 15.01.21 - это нормально? Выплата работникам будет положена?

Відповісти
  • Роман Филиппов
15.12.20 23:48

Работаю официально на 0.5 ставки,единственное и основное место работы. Трудовые взаимоотношения с работодателем - более 12 месяцев.
В компенсации отказано! Очень странно.Коллеги на таких же условиях- у них все ок.

Відповісти
  • Ірина
16.12.20 06:17

А чому 96.03 не входить до списку,якщо в карантин вихідного дня була заборонена торгівля ритуальних товарів???На яку допомогу я можу розраховувати з таким кредо???

Відповісти
  • Владимир
16.12.20 07:49

Мені відповіли, що не можна отримати компенсацію, так як являюсь одночасно ФОП і найманим працівником,на останніх виборах був членом ТВК

Відповісти
  • Виталий
16.12.20 10:22

Владимир, а куди ви саме зверталися? КВЕД один 47.89 в реєстрі він є, але "Дія" пише що КВЕД не відноситься до переліку

Відповісти
  • Анатолій
16.12.20 14:24

Добрий день! Чи зможу я розраховувати на виплату 8000 грн. Якщо мій Квед так зазначено: 78.10 Діяльність агентств працевлаштування (основний); 78.20 Діяльність агентств тимчасового працевлаштування; 78.30 Інша діяльність із забезпечення трудовими ресурсами; 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами

Відповісти
  • Бух
16.12.20 16:48

Анатолій, в перечне нет Ваших кведов

Відповісти
  • Бух
16.12.20 16:39

Коллеги, а как понять подхожу ли я? В общем реестре ЕДР  если смотреть то попадаю в скобках написано основной, а в кабинет смотрю то не попадаю( другой квед первый стоит - опт, хотя по факту у меня розница чистой воды.

Відповісти
  • Татьяна
16.12.20 19:56

Можно указать счет карточки ( ключи к счету) или счет кредитной карты

Відповісти
  • Татьяна
16.12.20 20:00

Если ФОП пенсионер, не платил за себя ЕСВ вообще в этом году, можно подавать заявку на одноразовую помощь? В Дія? 

Відповісти
  • Алексей
17.12.20 09:25

Квэд 46.49 оптовая торговля. Для выплат НЕ подпадает. Я могу работать в карантин? Спасибо!

Відповісти
  • марина
17.12.20 16:41

що робити якщо в реєстрі старий КВЕД 2005 року, назва відповідає новому, але різні номери. змінивши на новий номер кведу, дія все одно не приймає заяву. в кого така ситуація? що робити?

Відповісти
  • Елена
18.12.20 01:07

Мой КВЕД 46.21 и я не попадаю в число ФОПОв на выплату 8000 грн.Хотя мой бизнес не под запретом на время карантина, но торговля практически сводится к 0, так как  клиенты  перестали у меня брать продукцию, нет торговли..И я еще на 2 группе.Плачу кредиты, налоги, аренды.Работаю в убыток, закрыться не могу, КРЕДИТЫ!!! ДА и возраст  ,никто не возьмет на работу .Что мне делать? Отчаяние.Какая помошь  предусмотрена  правительством для таких как я.

Відповісти
  • Вікторія
18.12.20 14:25

З 2012 року КВЕД 47.71,лише один протягом всіх років,не змінювався,але в допомозі відмовлено,бо КВЕД не відноситься до переліку,хоча в списку є

Відповісти
  • Сергей
18.12.20 16:50

Из шести КВЕД по моему ФОП у меня попадает под компенсацию три. А Дия меня отфутболивает. Что мне делать?

Відповісти
  • Тетяна
19.12.20 09:36

Чому до переліку не внесений квед 96.02 Надання послуг перукарням та салонам краси? Їх діяльність була припинена під час карантинних заходів, навіть накладалися штрафи. Можно пояснення? Чи це цей квед просто не врахували?

Відповісти
  • Вадим
19.12.20 18:44

Тетяна, була заборонена навесні, в карантині вихідного дня, але з 8.01.2021 вона не заборонена. Працюйте, дотримуючись певних обмежень, без черг всередині приміщення. Доречі, 1-я група ФОП звільнена від сплати ЄСВ на півроку.

Відповісти
  • Тетяна
22.12.20 21:57

Вадим, а за той період, що ми не працювали, навесні та на карантині вихідного дня, нам передбачена якась матеріально допомога? 

Відповісти
  • Елена
20.12.20 19:16

Здравствуйте.
Я наемный сотрудник у ФОПа, у которого основной КВЭД попадает под выплату.
Как МНЕ получить помощь?
Зайти под собой (физ. лицом) в Дию и заполнить заявку?
Если так, то я уже пробовала, но мне тут же ответили что 
Основний КВЕД вашої організації станом на 31.10.2020 не відноситься до тих, стосовно яких вживають карантинні обмеження. Тому одноразова матеріальна допомога не може бути надана.
Как это??? Квэд не меняли лет 10

Відповісти
  • Елена
28.12.20 09:27

що робити, якщо в реєстрі старий квед 2005 року класифікаціїї, назва таж? дія відхиляє. змінила на новий, теж не приймає

Відповісти
  • анна
07.01.21 21:50

а ателье по ремонту и пошиву одежды могкт работать в локдаун???

Відповісти
  • Игорь
12.01.21 18:18

Я ФОП 1 группы, работаю на рынке.Ассортимент товара : бытовая химия и семена. КВЕД 47.89.Имею ли я право работать в период карантина. Спасибо.

Відповісти