Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.01.23
30917 9 Друкувати

У ДПС розповіли, які саме бюджетні рахунки було змінено

ДПС інформує, що для сплати податкових  платежів та єдиного внеску  в 2023 році актуальні  рахунки, які діяли в 2022 році, окрім нових бюджетних рахунків, відкритих Казначейством для зарахування акцизного податку з сигарил (коди класифікації доходів бюджету 14020601, 14030601), для зарахування авансового внеску з податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками податку, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі (код класифікації доходів бюджету 11021700).

Поряд з цим, 1 січня 2023 року перевідкриті рахунки для сплати податків до бюджетів Криворізької міської територіальної громади, Кропивницької міської територіальної громади, Полтавської міської територіальної громади. При цьому реквізити бюджетних рахунків інших  територіальних громад залишаються незмінними.

Інформація про актуальні реквізити рахунків для сплати податкових платежів та єдиного внеску розміщена в електронному кабінеті платників, на вебпорталі ДПС у рубриці «Рахунки для сплати платежів» та в Центрах обслуговування платників.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
04.01.23 17:01

за чта нас так? 

Відповісти
  • Львица
05.01.23 11:10

Не могу понять их логику - ежегодно меняя  р/счета что "они" с этого имеют? В чем прикол для них?
В надежде что бухгалтера ошибутся, что повлечет за собой штрафы за неуплаты на верные счета, а при этом денюшки все равно в их карманах на "неверных" счетах? - это как ставить подножку из последних сил бегущему
У меня нет другого объяснениях в ежегодных изменениях р/сч....

Відповісти
  • Анна
27.01.23 20:25

Львица, ви вообще бухгалтер ? денЮШка повертається одразу...если ви не правильно отправили...

Відповісти
  • Вячеслав
05.01.23 14:12

Львица, у меня были случаи: 1. банк не принимал платеж (возврат). 2. банк принимал платеж, но на л/с в налоговой ничего не поступало (возврат с геморроем, письмами и дней десять ожидания). 3. и, если я ничего не попутал, был случай, что перенаправлялись деньги на новые р/сч автоматом. Никакой выгоды ни у кого нет. Есть бюджеты и их наполнение и освоение.

Відповісти
  • Светлана
05.01.23 14:00

Елена, Львица: А що Вам не так? Залишили старі рахунки, окрім нових кодів, і щось знову Вас не влаштовує. Мені також багато чого не подобається, але треба ж бути послідовними. А у Вас змінили рахунки - плохо, не змінили - теж плохо.

Відповісти
  • Львица
06.01.23 14:24

Светлана, вы или молодой совсем бухгалтер или.... В принципе вам ответил Александр. 
Пусть перестанут вообще что-то менять во время войны! 
Не знаю как вы, но после еженочных взрывов, ну совсем не хочется вначале разбираться с их "нововведениями" а потом работать... Тут пришел, быстро все поделал и убежал.
Знаете когда от моего офиса прилетело в 100 метра - гу совсем не до их изменений, ни в законах ни в р/счетах. 
В мирное время их "покращення" усложняло жизнь, а в военное так совсем не до них

Відповісти
  • Александр
05.01.23 16:42

Светлана,
Никто тут не писал что не менять - плохо.  Все писали что менять - плохо.
Что ж тут хорошего когда старые и новые оставили, не понятно куда платить если тут по 2 счёта на один и тот же самый платёж. Это даже не плохо а ужасно. Так куда платить на первый или второй, а может где сумма цифр в счёте больше. А платить уже по ним надо. Логический ERROR/

Відповісти
  • Светлана
06.01.23 10:14

Александр, В останній графі є розшифровка. Другий рахунок для великих платників податків. І в коментах якраз було невдоволення по поводу змін рахунків кожен рік. А в цьому році доступно написано, що рахунки не змінювались. Тому і не зрозуміла привода для обурення. 

Відповісти