Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Angry accountant
02.06.23 01:19

Колис, за царя Панька, був такий звіт 4ПФ. Як на мене,найкращий і інформативний.  Щось подібне трохи розширити і було б норм.
Але мені все одно не зрозуміло, для чого ця імітація діяльності???

Відповісти
  • Ольга
08.06.23 18:28

Angry accountant, мені ця вся об.єднана звітність настрожувала і не подобалася ще коли її ввели, бо я знала, що то буде хаос, не можна ліпити в один звіт різні поняття, бо те що оподатковується ЄСВ, може не оподатковуватися ПДФО і Вз, і навпаки, я б все повернула як було до того об,єнаного звіту

Відповісти
  • Надежда
02.06.23 20:40

 «Глупость законодателя, возведенная в закон, становится его мудростью»

Відповісти
  • Сергей
02.06.23 06:43

Контора пише...😎

Відповісти
  • ТТ
02.06.23 07:58

Нарешті визнали та «дійшло», що ДО їх чудових покращень все було добре, а головне - працювало. Так нє, виродили виродка (звіт квартальний), аби тепер того виродка пошматувать. Благодєтілі… 

Відповісти
  • Ярина
02.06.23 08:03

Чому не понесли покарання ті хто придумав об'єднаний звіт? Коли визнають що помолились !!!!!  Вся ця звітність була раніше!!!!!

Відповісти
  • Яна
02.06.23 11:40

Ярина,так вони ж мають право на помилку, ви що, забули?!) це нам можно повертати перевірки і заоблачні штрафи, бо в них війни немає.(((

Відповісти
  • Елена
02.06.23 09:27

Ярина, тому що у депутатів и міністрів повна безкарність за любой вчинок!!!!

Відповісти
  • Петро
02.06.23 08:07

Звичайно, щомісячна звітність найкраща, навіть з ПДФО. замість квартальної подачі потрібно зробити щомісячну і більше нічого не міняти, бо й звіт з ПДФО краще здавати щомісячно.

Відповісти
  • Ен
02.06.23 10:00

Петро,
250-300 ФЛ (не СПД) начислить доходы, отразить в учете, не позднее 20 сдать ДФ-отчет. А лучше - числа 18,(чтобы успеть пересдать - т.к. алгоритмы проверок у ДПС меняются ). Хм... Щомісячно краще ?

Відповісти
  • Вікторія
02.06.23 12:04

Ен,Терміни для ДФ залишити 40 днів, тож щомісячно нормально

Відповісти
  • Лилия
02.06.23 10:17

Ен, але ж продовжити строки для спд на 40 днів, як раніше для дф, реально

Відповісти
  • Вікторія
02.06.23 08:10

Купи козу - продай козу......

Відповісти
  • Вікторія
02.06.23 08:17

Вікторія, только хотела написать 

Відповісти
  • Лідія
02.06.23 08:16

Звичайно  краще щомісячний об"єднаний звіт.

Відповісти
  • Вікторія
02.06.23 08:21

Об'єднаний щомісячний звіт і все.

Відповісти
  • Емілія
02.06.23 08:48

Об'єднаний щомісячний звіт був би найкращим варіантом
 

Відповісти
  • Ната
02.06.23 12:27

Емілія, так, але без ФОПів

Відповісти
  • Angry accountant
02.06.23 23:15

Ната, як на мене, ФОПів я б звідти прибрала, тим паче не всі їх відображають там, а от у ФОПів потім проблеми виникають. Амякщотвде так потрібно, то зробіть окрему форму звіту виключно по ФОП і нехай він буде квартальний. Це, як на мене

Відповісти
  • ХАХ
05.06.23 16:40

Angry accountant, Підтримую! Окрему звітність на ФОПів!

Відповісти
  • Тамара
02.06.23 08:58

Об'єднаний щомісячний звіт як раніше!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Ангелина
02.06.23 09:02

Розділити, як було.
ЄСВ щомісячно, ПДФО і ВЗ щоквартально 

Відповісти
  • Вікторія
04.06.23 20:34

Ангелина,
ідеально, якщо увесь ФЗП помісячно, а ФОПів і раз на рік досить

Відповісти
  • Татьяна
02.06.23 09:05

Обʼєднаний щомісячний було б добре, і не ми повинні весь час підлаштовуватись під органи, а й вони могли б піднапрягтись. В нас же діджиталізація, навіщо окремо в Пенсійний фонд і окремо в податкову? Коли можна дописати їх програмне забезпечення. А так знову вся країна повинна міняти свої програми, підлаштовуючи їх під щомісячні зміни законотворців.

Відповісти
  • Валентина
02.06.23 09:16

Краще щомісячний об'єднаний звіт з подачею до ДПС

Відповісти
  • Ольга
02.06.23 09:18

Могу только представить, что будет с порталом, как тяжело будет это все сдавать

Відповісти
  • Анжела
02.06.23 09:18

ТАК вже було!)) і всіх все влаштовувавло, поки не розпочалась імітація діяльності. "купи козу- продай козу" вже чотири роки.

Відповісти
  • Елена
02.06.23 09:32

Два года бухгалтеров дрюкали и говорили что мы тупые и не понимаем своего счастья как "они" там наверху сидящие покращали нам жизнь! 
А теперь не пишут, что возвращаем как было, это мы бараны.... А возвращая назад пишут - "Мы придумали как еще улучшить"

Відповісти
  • Angry accountant
02.06.23 23:18

Елена, ахах))) треба було виправити специфічну помилку. Дзвонила і в ДПС і ПФУ, ніхто нічого не знає,аж поки одна дама не сказала, "він (звіт) сирий, недопрацьований ", це в 2 половині 2022р  Вони працюють!

Відповісти
  • Олена
02.06.23 09:33

Розділення звітності на щомісячну з ЄСВ та щоквартальну з ПДФО та ВЗ. 

Відповісти
  • Ірина
02.06.23 09:42

Колиш вже закінчатся всі їх покращення,  іммітіція роботи. Просто якесь знущання з бухгалтерів. Хтось отримав премію за покращення, а зараз все потрібно повертати. Єдине покращення, яке треба зробити , накласти штрафи на тих, хто зробив цей обьєднаниц звіт. Бухгалтерів штрають за всі їх покращення. А вони далі щось покращюють.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
02.06.23 09:47

Что "полезного" можно вычитать из этого законопроекта? 
1. ПФУ признаёт, что есть определённые законодатели, которые мягко говоря "ошиблись" с идеей объединения ЕСВ с ПДФО и ВЗ, а грубо говоря – протупили! 
2. Помимо законодателя (ВР) есть другие "виновники" объединения: Минфин – автор формы отчёта и Порядка, который врал, что время на создание, отправку, принятие отчёта займёт у работодателя в среднем полчаса (по факту, бывало, получение 2 квитанции занимало несколько недель); назло плательщикам заставил их сдавать все 3 додатка Д1 и 4ДФ, если есть обязательства сдавать хотя бы 1 (за 1 месяц) додаток Д1 и 4ДФ. 
3. ПФУ "скромно" умалчивает, что он является соучастником того, о чём он пишет, а в частности, ПФУ – "соавтор" додатков, которые касаются начислений ЕСВ и трудовой деятельности. 
4. ПФУ "скромно" умалчивает, что он является автором ошибок в электронных контролях додатков Д1.
Из плохого (на мой взгляд):
Я противник возврата администрирования ЕСВ в ПФУ. 
1. ПФУ был неоднократно замечен в воровстве стажа, когда ЕСВ администрировался Пенсионным Фондом; 
2. Несмотря на всю корявость электронного кабинета, ЭК менее корявый, чем Портал ПФУ. 
3. Несмотря на все недостатки, которые имеются в ДПС, в ПФУ их намного больше – я вспоминаю сдачу отчётности в ПФУ как тихий ужас, когда приходилось сдавать отдельно в персонификацию (СПОФ) и в "доходы", бегая с одним отчётом из одного кабинета в другой. 
4. Не хочу вспоминать и "картки приєднання" для сдачи отчётности в ПФУ в электронном виде. 
Т.е., "развод" между сожителями с одной стороны ЕСВ, с другой ПДФО и ВЗ поддерживаю, месячную отчётность по ЕСВ – также; 
администрирование ЕСВ – в руки ПФУ не поддерживаю; соответственно – сдачу отчетности в ПФУ, а не в ДПС (как сейчас) – не поддерживаю, разделение декларации единщика и про майнстан на отдельную отчётность в ДПС и в ПФУ – не поддерживаю. 
и пару слов про 4ДФ – наХРЕНА там графы "нараховано" ПДФО и ВЗ, если ДПС не ведёт учёт начислений по ПДФО и ВЗ из этого додатка?   

Відповісти
  • Angry accountant
02.06.23 23:23

Сомневающийся Sкептиk, точно. Я б додала - навіщо туди тулити ФОПів, для яких ми не є под.агентами.
По стажу - у самої зникло більше року. За той час коли сама була ГБ, проходила раз на роки перевірку і своїми руцями робила і здавала звіти. (( Підприємства того більше немає, отже всі мої звернення без результату, хіба що ж купа листів, що працюють/ розбираються 

Відповісти
  • Анна
02.06.23 10:02

Сомневающийся Sкептиk, а нахрена графы "выплачено" ПДФО и ВЗ, если эта информация вообще нигде не используется?

Відповісти
  • Елена
02.06.23 12:47

Анна, Глупый вопрос! Вообще-то это в случае несвоевременно выплаты, при задержке выплат более чем на месяц. Начислить налог вы должны своевременно в любом случае.

Відповісти
  • Анна
03.06.23 14:22

Елена, глупый ответ! Я это все прекрасно знаю. Даже если у вас будет несвоевременная выплата и вы потратите кучу времени на заполнение графы "выплачено", ЭТА ИНФОРМАЦИЯ НИГДЕ НЕ ИСПОЛЬЗУЕТСЯ. Начисления вы покажете одинаково в любом случае, а о задолженности по ЗП контролирующие органы узнают из отчета 3-борг

Відповісти
  • Олена
02.06.23 09:56

По фопам за себе можна лишити звіт у складі декларації, там якраз норм і вже всі звикли,  а по людях - зробити як було раніше, ЄСВ щомісяця, ПДФО і в/з - щоквартально

Відповісти
  • Алла
02.06.23 10:02

Для того, щоб здавати Об'єднаний щомісячний звіт, теба завчасно від усіх ФОПів зібрати документи, що ні завжди виходить...тому краще  розділення звітності на щомісячну з ЄСВ та щоквартальну з ПДФО та ВЗ

Відповісти
  • Наталья
02.06.23 10:31

Об'єднаний щомісячний звіт найкраще.

Відповісти
  • Анна
02.06.23 10:34

Як на мене, то краще вже б просто змінили періодичність подачі об'єднаного звіту з квартального на щомісячний. Це простіше, з огляду на те, що за 1 місяць пам'ятаєш усі нюанси пов'язані із прийняттям або звільненням працівників, з лікарняними тощо. Так само по розрахункам між юр особами та ФОП.
Тож, підсумовуючи, краще змінити періодичність подачі звітності аніж розділяти її.

Відповісти
  • Елена
02.06.23 12:51

Анна, зачем с этим ДФом играться каждый месяц? Для сотрудников - все равно как не садились начисления по идет.коду так и не садятся. А ФОПы отчитываются поквартально чаще всего. Потому месячный ДФ триста лет не нужен!!!
ТУТ И ТАК В ОТПУСК НЕ ИДЕШЬ как нормальные люди на 24 дня - то регистрация, то отчеты, то зарплата....  а еще и ДФ помесячно???

Відповісти
  • Буржуй
02.06.23 10:35

За каким это чёртом вы потащили меня в обход, я вас спрашиваю?!
 — Доктор думал, что мы на него сразу нападём, а мы его перехитрили.
 — Молчать, я спрашиваю, за каким это чёртом вы потащили меня в обход?!
 — Доктор думал, что мы его перехитрим, а мы… за каким чёртом пошли в обход.
 — Последний раз спрашиваю — за каким это чёртом вы потащили в обход?!

Відповісти
  • Олена
02.06.23 10:44

Ну нарешті.
 Який дурень придумав той об'єднанний звіт. 

Відповісти
  • пропозиція
02.06.23 11:11

Посадити урядовців на прожитковий мінімум для недієздатних !
~
"Не можу стояти, коли інші працюють... Піду прилягу"

Відповісти
  • Лариса
02.06.23 11:36

Сначала надо заставить налоговую отражать в ел.кабинете и начислено ПДФО а не только перечислено .Сверку провести невозможно т.к. таких данных нет. То зачем вообще нужен такой отчет. 

Відповісти
  • Сонечка
02.06.23 11:46

Лариса,а иви уявляєте скільки років то ПДФО- не відображається в нарахуванні ??-років з 30 ( тридцять )  !!!!!!!!!!

Відповісти
  • Наталія
02.06.23 13:17

Сонечка, ні, перестали відображати в нарахуваннях десь років 10-12. До цього, вони відображали. Коли робили Кабінет, комусь здалося що це не зручно, і перестали

Відповісти
  • Сонечка
02.06.23 11:45

"Своїми думками пропонуємо ділитися у коментарях. А ми, в свою чергу, продовжуємо слідкувати за ситуацією та інформувати вас про будь-які зміни."
😬😬😬 ( далі слова ..........пішли вони на ..................) така моя думка.

Відповісти
  • Марина
02.06.23 11:58

Дякую всім законотворцям і покращувачам за неоціненну працю! Наші помилки обкладають штрафами,їх помилки нагороджують преміями за високі досягнення у праці.Живемо ми з ними у паралельних світах,на жаль.

Відповісти
  • Галина
02.06.23 12:01

Розділення звітності на щомісячну з ЄСВ та щоквартальну з ПДФО та ВЗ.

Відповісти
  • Ната
02.06.23 12:31

Це тільки законопроєкт, який може ніколи і не стати законом. А заголовок звучить так, ніби вже все прийняли і підписали. Ще й з поміткою "важливо". Для чого таке робити? 

Відповісти
  • Марія
02.06.23 12:34

Все нове - це добре забуте старе!
Як на мене, то краще вже подавати об'єднаний звіт щомісячно. Доробити електронний кабінет та потрал Пенсійного фонду щоб менше було "глюків" і хай обмінюються між собою необхідною інформацією. 

Відповісти
  • Евгений
02.06.23 12:36

Розділення звітності на РІЧНУ з ЄСВ, ПДФО та ВЗ.Раз на рік здавати звітність, з терміном в шість місяців!!!!!!

Відповісти
  • Наталія
02.06.23 13:19

Евгений, обєднаний і зявився через таких розумників як Ви. ЄСВ необхідно здавати щомісячно: це повязано з нарахуванням соцвиплат

Відповісти
  • Олексій
02.06.23 13:12

Що таке добре? Зробити погано, а потім переробити як було.

Відповісти
  • SHADOW
02.06.23 13:34

под это дело себе наверное и премии нарисуют, как же работают, заботятся...

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
02.06.23 15:46

Под объединение тогда ДПС заплатила какой-то фирме пару миллионов гривень якобы на «покращення» работы ЭК.
Снова появится повод что-то "улучшать" в ЭК, выделив на эти цели несколько миллионов.
А ведь можно было бы попросить Гетьманцева оплатить хотя бы 2-3млн, он же любит всё улучшать
😊

Відповісти
  • Хах
02.06.23 16:01

Якісь ідіоти! А де той пфу був коли ці звіти ліпили до кучі і розказували нам, як буде легко і яке ж це покращення!?  А тепер що, через стільки років дійшло, що зробили шо попало! Хто відповідати буде за ці знущання з бухгалтерів!? І що це значить, подавати через портал пфу!? Це той портал, що працює через раз! А іноді і по пів дня туди добитись неможливо! В країні війна, бомблять кожну ніч, спиш по пару годин, не знаєш як ту роботу всю встигнути зробити і ще ці знущаються з людей!
😡

Відповісти
  • Антонина
02.06.23 17:01

Та ні, вони не ідіоти, бо за розробку і впровадження регулярних покращень отримують гонорари, а за ідіотів тримають нас.

Відповісти
  • XXL
02.06.23 17:10

я за "3. Розділення звітності на щомісячну з ЄСВ та щоквартальну з ПДФО та ВЗ. "
Але щоб ФОПи за себе сплачували мінімальний розмір щомісяця, а ФОП-загальники по року за результатами річної декларації.

Відповісти
  • "Овчинка выделки не стОит"
05.06.23 10:56

Звіт з внеску "За себе" –> РАЗ НА РІК!
Сплата: раз на рік - обов'язково, помісячно - ПРАВО, а не обов'язок!
~
Что, кроме страхового стажа, получает взамен предприниматель?
Отпускные? Больничные? Трату личного времени?

Відповісти
  • Ен
02.06.23 17:21

Кажуть: дурень думкою багатіє.    Та який же він дурень, якщо думкою, а вже й багатіє?

Відповісти
  • Наталья
02.06.23 18:06

Все новшества и очередные "покращення" вводить после отмены военного положения!

Відповісти
  • Лариса
02.06.23 18:09

"Усиленно работают..."

Відповісти
  • Ирина
02.06.23 18:38

Розділити, як було.
ЄСВ щомісячно, ПДФО і ВЗ щоквартально

Відповісти
  • "Якшо Верховна Рада підтримає цю ідею"
03.06.23 08:11

Ситі "ідеями". Має бути рішення: обгрунтоване, взважене, прораховане, на роки. Комп'ютери слід використовувати за прямим призначенням: для обчислень та моделювання, а не тільки для розваг, спілкування та набору текстів.

Відповісти
  • "пропонується зобов'язати ФОПів сплачувати ЄСВ "за себе" щомісяця"
03.06.23 08:39

"За себе" ЗАЛИШИТИ ЯК Є !
Як в частині сплати, так і в частині звітності
КРАПКА

Відповісти
  • Надежда
04.06.23 00:08

Задолбали покращеннями.

Відповісти
  • Непогода
04.06.23 21:44

Вся эта деятельность по разделению-слиянию отчетов смахивает на отвлекающий маневр. Готовятся к очередному ограблению.

Відповісти
  • ХАХ
05.06.23 16:47

Непогода, як на мене, то вони граблять не перестаючи, шо там готуватися, ми ж все ковтнем

Відповісти
  • діна
05.06.23 00:40

Ця сітуація-  ЧУДОВО демонструє  "якість"   діячей ,-які   конкретно  завдаючть   шкоду державі.. , зауважую- за наші  кошти платників податків ,, як ЦЕ нЕ дивно 
   в нашій країні їх називають  " законодавцями", - корисно було б знати  таких ""героїв" поіменно!

Відповісти
  • Світлана
05.06.23 09:45

А хто відповість за те, що впровадили квартальний звіт з ЄСВ та ще в недоробленій формі з помилками, що привело да тих наслідків. Коли вже буде персональна відповідальність тих хто напрацював той дебільний закон, хоча спільнота про це попереджала. Поки не буде персоналної відповідальністі зі штрафами нічого у нас не змінеться. А за чиї кошти будуть знову перероблати програмне забазпечення. За наші, хай тоді ті хто пролобіював той закон і заплатять.

Відповісти
  • Яна
05.06.23 10:59

Повертаємось на кола свої. ТАК І БУЛО РАНІШЕ! БУЛО ДОБРЕ! Кого почало тривожити, що здавати звітність важко, і для полегшення її треба об'єднати? "Покращувачі"....
Якщо буде місячний термін у звітності з ЄСВ та ПДФО, то буде ще краще. Набагато простіше контролювати нарахування та сплату податків у короткі терміни, а не потім починається "згадати все". І інформація до контролюючих органів буде потрапляти вчасно. Це полегшить життя і нам і їм. Виникає тільки одне питання: для чого це все було потрібно - об'єднання- роз'єднання?!

Відповісти
  • Наталья
05.06.23 11:17

Я за третій варіант: ЄСВ помісячно, ПДФО і ВЗ - поквартально!

Відповісти
  • Ольга
05.06.23 12:06

Об'єднанний звіт помісячно, ФОПи по оплате. Звітуємо в ДПС.

Відповісти
  • Сергій
05.06.23 14:46

Плили-плили, а на березі всралися ©

Відповісти
  • ХАХ
05.06.23 16:51

Сергій, угу, цих всраних більшість вибрала, а смердить тепер всім.

Відповісти
  • Бухгалтер
05.06.23 16:53

Це страшно, коли люди, які мають приймати ліки - приймають закони.

Відповісти
  • +
05.06.23 17:42

Законы – мелочь по сравнению с подзаконными актами, распоряжениями для внутреннего пользования: каждая контора пишет свои. Вот где Шариков зарыт.

Відповісти
  • діна
05.06.23 17:58

""Це страшно, коли люди, які мають приймати ліки - приймають закони""= г е н і а л ь но - краще НЕ   скажеш!

Відповісти
  • Все це знати - не реально!
05.06.23 21:13

Реєстр НПА: www.reestrnpa.gov.ua

Відповісти
  • Людмила
05.06.23 21:14

Вернуться к старым программам и срокам - ЕСВ ежемесячно. ПДФО и ВЗ раз в квартал. Убрать из ПДФО ФОПов

Відповісти
  • Юлия
08.06.23 13:50

Скільки коштів було витрачено з бюджету на розробку ПЗ для квартальної форми! Скільки оновлень! Хто відповідатиме за нераціональні, неефективні впровадження? Чи скасують премії розробникам монстра?

Відповісти
  • Галина
09.06.23 10:21

Жуть какая-то. Опять разные счета, сайт ПФУ еще более деревянный чем электронный кабинет. Да еще заниматься каждый месяц этим онанизмом.

Відповісти
  • Хах
27.06.23 09:57

Галина, а вони, напевно, вирішили, що якщо це їхнє улюбленне заняття, то таке люблять всі
😡

Відповісти
  • Маруся
14.06.23 14:09

Можно и объединенный налоговый отчет помесячно, но убрать колонку по НДФЛ и ВС "выплачено" и сроки сдачи отчета не до 20-го числа, а до 30-31 включительно.

Відповісти
  • !!
21.06.23 15:46

Шматували б їх собаки. Вже слів бракує.

Відповісти
  • Людмила
26.07.23 18:10

ЄСВ по-місячно,доходи і військ.збір по-квартально

Відповісти
  • Надежда
29.08.23 09:22

Приберіть нарпешті ФОПов з 4дф! Яке ми відношення маємо до їх доходів в цьому додатку?? в 4дф йде мова про доход і податок ФІЗИЧНИХ осіб!! І тоді все можно здавати щомісячно!

Відповісти