Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


28.02.17
8826 12 Печатать

Определен минимальный размер пособия по безработице

Правление Фонда соцстраха на случай безработицы постановлением от 19.01.2017 г. № 132 установило с 1 апреля 2017 минимальный размер пособия по безработице.

Согласно решению Фонда минимальный размер пособия по безработице:

- для лиц, страховой стаж которых в течение 12 месяцев, предшествовавших регистрации лица в качестве безработного, составляет не менее 6 месяцев - в размере 1280 гривен;

- для лиц, страховой стаж которых в течение 12 месяцев, предшествовавших регистрации лица в качестве безработного, составляет менее 6 месяцев - пособие назначается в минимальном размере - 544 гривны.

Постановление № 132 вступит в силу со дня официального опубликования и применяется с 1 апреля 2017 года.

По материалам Бухгалтер911

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Виталий
28.02.17 09:22

Иди воруй

Ответить
  • Кузя
28.02.17 17:26

Виталий, да прямо, воруй. Для маргиналов быть может это и единственный выход. Но другие могут, например, село ехать возрождать. И при деле, и земля прокормит. Да и домов пустых пруд пруди. И уж тем более лично я не считаю что прокорм тунеядцев должен оплачиваться так же как и содержание пенсионеров, которые работали. Это в корне не справедливо. Ах, да, особо хитросделанные умудряются и ЗП в конверте получать + пособие по безработице +субсидию. И все за счет других, паразиты.

Ответить
  • 0123456
28.02.17 15:28

Виталий, нет, иди работай

Ответить
  • Лида
28.02.17 11:43

Коллеги, подскажите, где именно искать инфо, обязательно ли Одновременное выполнение критериев признания предприятия малым ? если число сотрудников более 50 но доход менее 20 млн, нужно ли подавать полный комплект отчетов?

Ответить
  • Світлана, Запоріжжя
28.02.17 11:59

Лида, ДЕРЖАВНИЙ КОМIТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛIТИКИ ТА ПIДПРИЄМНИЦТВА Л И С Т 14.06.2007 N 4264/0/2-07 Про визначення термінів "мале" та "середнє" підприємство Основні засади господарювання в Україні та регулюваннягосподарських відносин, що виникають у процесі організації таздійсненні господарської діяльності між суб'єктами господарювання,а також між цими суб'єктами та іншими учасниками відносин у сферігосподарювання, визначаються в Господарському кодексі України( 436-15 ). У статті 63 цього Кодексу ( 436-15 ) визначаються види таорганізаційні форми підприємств. Так, у четвертій частині цієї статті зазначено, щопідприємства залежно від кількості працюючих та обсягу валовогодоходу від реалізації продукції за рік можуть бути віднесені домалих підприємств, середніх або великих підприємств. Малими (незалежно від форми власності) визнаютьсяпідприємства, у яких середньооблікова чисельність працюючих зазвітний (фінансовий) рік не перевищує п'ятдесяти осіб, а обсягвалового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цейперіод не перевищує суми, еквівалентної п'ятистам тисячам євро засередньорічним курсом Національного банку України щодо гривні. Великими підприємствами визнаються підприємства, у якихсередньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рікперевищує тисячу осіб, а обсяг валового доходу від реалізаціїпродукції (робіт, послуг) за рік перевищує суму, еквівалентнуп'яти мільйонам євро за середньорічним курсом Національного банкуУкраїни щодо гривні. Усі інші підприємства визнаються середніми. Iнакше кажучи, з огляду на вищевикладену статтю в Україні всіпідприємства, незалежно від форми власності, поділяються на трикатегорії: малі, середні, великі. Для такої класифікаціївикористовується сукупність двох критеріїв: кількість працюючих іобсяг валового доходу підприємства від реалізації продукції зарік. Для малих підприємств середньооблікова чисельність працюючихза звітний фінансовий рік не повинна перевищувати п'ятдесятичоловік, а обсяг валового доходу від реалізації продукції за цейперіод - суму, еквіваленту 500 тис. євро за середньорічним курсомНаціонального банку України відносно гривні. Великими підприємствами вважаються ті, у якихсередньооблікова чисельність працюючих за звітний фінансовий рікперевищила тисячу осіб, а обсяг валового доходу від реалізаціїпродукції (робіт, послуг) за рік - суму, еквівалентну 5 млн. євроза середньорічним курсом Національного банку України до гривні. Звертаємо Вашу увагу на те, що за принципом виключення всіпідприємства, що не потрапляють до категорії "малих" і "великих",є середніми. Отже, якщо підприємство має середньооблікову чисельністьпрацюючих за звітний фінансовий рік менше 50 чоловік, а обсягвалового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цейперіод перевищує суму, еквіваленту 500 тис. євро за середньорічнимкурсом Національного банку України відносно гривні, то такепідприємство буде вважатися середнім

Ответить
  • Лида
28.02.17 12:39

дякую

Ответить
  • Натали
28.02.17 14:43

Вопрос по теме. А если человек уже стоит на учете в центре занятости и минимальная помощь ему была определена в сумме 2000 то с 1 апреля она станет 1280? Или это касается только тех, кто еще будет становиться на учет?

Ответить
  • бурундук
28.02.17 17:19

Натали, минимальный размер пособия по безработице, а у вас не минимальная и вступает в силу с 01,04,2017

Ответить
  • Натали
01.03.17 16:23

бурундук, спасибо ;)

Ответить
  • злой бух
01.03.17 11:42

Светлана не вводите людей в заблуждение:Відповідно до п. 3 ст. 55 Господарського Кодексу України (зі змінами від 22.03.2012 р.) суб'єкти господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб'єктів малого підприємництва, у тому числі до суб'єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.Суб'єктами мікропідприємництва є:фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.Суб'єктами малого підприємництва є:фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.Суб'єктами великого підприємництва є юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) перевищує 250 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.Інші суб'єкти господарювання належать до суб'єктів середнього підприємництва.

Ответить
  • Так-Так
02.03.17 11:02

Злой бух, Вы такой хороший!!!

Ответить
  • Бубух
02.03.17 18:32

Бух потому и злой, что хороший.

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям