Отключить рекламу

Подпишитесь!


27.07.17
3309 2 Печатать

Продаж продукції власного виробництва: чи застосовують незареєстрований РРО

Суб’єкти господарювання під час продажу товарів (надання послуг) мусять проводити розрахункові операції на повну суму купівлі/послуги через РРО, зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи, із друкуванням відповідних розрахункових документів.

Підприємствам дозволено не застосовувати РРО у разі торгівлі продукцією власного виробництва. У такому разі розрахунки проводять у касах підприємств із оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і засвідчених печаткою у встановленому порядку.

Якщо підприємство не бажає скористатися пільгою щодо незастосування РРО під час продажу продукції власного виробництва і розраховуватися через касу, воно мусить застосовувати зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи РРО. Тобто під час торгівлі продукцією власного виробництва проводити розрахунки через не зареєстрований у органах ДФС РРО не можна.

Лист ДФС від 18.07.2017 р. № 1258/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

По материалам Головбух24
Отключить рекламу
Комментарии
  • SV_buh
27.07.17 14:49

Якщо разовий покупець оплачує через касу банку на р/р підприємця, то це рахується безготівково з РРО чи безготівково без РРО?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 2
  • Татьяна
27.07.17 15:08

SV_buh, причём здесь РРО, если вы получили деньги на р/сч.

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться