Отключить рекламу

Подпишитесь!


19.01.18
3527 2 Печатать

Уряд схвалив законопроект, який врегульовує питання щодо відшкодування ПДВ для платників податків з Тимчасового реєстру

Уряд схвалив законопроект, який врегульовує питання щодо відшкодування ПДВ для платників податків, які подали заяви до 01 лютого 2016 року та не отримали бюджетного відшкодування.

У чому суть?

Для відновлення справедливості для платників податків, що подали заяви до 01 лютого 2016 р. та їм було відмовлено у бюджетному відшкодуванні, Мінфін напрацював відповідний законопроект, який врегульовує прогалини у податковому законодавстві.

Даний законопроект передбачає відшкодування узгоджених сум податку на додану вартість, зазначених в Тимчасовому реєстрі, у хронологічному порядку в межах сум, визначених законом про держбюджет на відповідний рік. Розподіл сум відшкодування ПДВ між Тимчасовим реєстром та Реєстром заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість здійснюватиметься Кабінетом Міністрів.

Крім того, законопроект врегулює питання повернення сум податку на додану вартість, заявлених до бюджетного відшкодування до 01.02.2016, за якими станом на 1 січня 2017 року органами ДФС було відмовлено у бюджетному відшкодуванні (платник податку не мав права на отримання бюджетного відшкодування) та по яких набуло чинності рішення суду на користь платника податку щодо такого бюджетного відшкодування.

Таким чином, даний законопроект забезпечить рівні умови платникам податків під час застосування положень Кодексу з питань відшкодування сум податку на додану вартість з держбюджету за заявами, включеними до Тимчасового реєстру та заявами, по яких закінчено процедури адміністративного, судового оскарження.

Що це дає?

- відновлення справедливості;

- забезпечення прав, законних інтересів та рівних умов для платників податків

Що далі?

Найближчим часом законопроект буде направлено на розгляд до Верховної Ради.

По материалам КМУ
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Марийка
19.01.18 09:20

Это что? из своих кому то не возместили?

Ответить
    Оценить
  • 2
  • 0
  • 333
19.01.18 10:35

А що з тими сумами що ще тягнуться з 2015 року,тоді ж не дозволяли давати на відшкодування?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться