Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
17.01.19
2095 2 Печатать

Имеют ли право плательщики НДС, применяющие кассовый метод, составлять сводную НН при осуществлении операций, имеющих непрерывный или ритмичный характер поставки?

Имеют ли право плательщики НДС, применяющие кассовый метод определения налоговых обязательств, составлять сводную налоговую накладную при осуществлении операций, имеющих непрерывный или ритмичный характер поставки?

В течение отчетного (налогового) периода плательщики НДС, которые применяют кассовый метод определения налоговых обязательств в соответствии с п. 44 подразд. 2 разд. XX НКУ, имеют право составлять не позднее последнего дня месяца, в котором получены средства, сводные налоговые накладные:

  • на каждого налогоплательщика, которому поставки имеет непрерывный или ритмичный характер, с учетом всей суммы полученных средств в течение такого месяца;
  • на поставку лицам, не зарегистрированным плательщиками налога, с учетом всей суммы полученных средств, полученных от таких лиц в течение месяца.

Для налогоплательщиков, применяющих кассовый метод налогового учета в соответствии с п. 187.10 НКУ, возможность составления сводных налоговых накладных НКУ не предусмотрена.

По материалам Категория 101.16 «ЗІР»
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Рита
17.01.19 09:00

Ладно в ГФС неграмотные, но Вы, редакция 911, зачем делаете такие вбросы бесценных и бесчисленных несхождений в законодательстве - пощекотать бухгалтерам нервы? Где Ваше мнение по этому вопросу, совет или это доза адреналина вместо утреннего кофе?

Ответить
    Оценить
  • 3
  • 0
  • Светлана
17.01.19 16:56

А как же п 44. розділ ХХ ПКУ:" Тимчасово, до 1 січня 2022 року, платники податку, які здійснюють постачання (у тому числі оптове), передачу, розподіл електричної та/або теплової енергії, постачання вугілля та/або продуктів його збагачення товарних позицій 2701, 2702, 2704 00 згідно з УКТ ЗЕД, надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, визначають дату виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту за касовим методом.

Норма цього пункту поширюється на операції, за якими дата виникнення першої з подій, визначених у пункті 187.1 статті 187 та у пункті 198.2 статті 198 цього Кодексу, припадає на звітні (податкові) періоди до 1 січня 2022 року.


У разі якщо операції, визначені цим пунктом, мають безперервний або ритмічний характер постачання, платники податку:


покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому отримано кошти, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усієї суми отриманих коштів протягом такого місяця;


покупцям - особам, не зареєстрованим платниками податку, - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому отримано кошти, зведену податкову накладну з урахуванням усієї суми отриманих коштів протягом такого місяця.


Для цілей цього пункту ритмічним характером постачання вважається постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.


{Підрозділ 2 розділу XX доповнено пунктом 44 згідно із Законом № 812-VIII від 24.11.2015; із змінами, внесеними згідно із Законами № 1797-VIII від 21.12.2016, № 2628-VIII від 23.11.2018}

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Приложение
Курсы валют