Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
03.07.19
4745 0 Печатать

Щодо заповнення реквізитів "Призначення платежу" та "Отримувач" платіжного доручення на сплату ЄСВ

Вимоги щодо заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 р. № 666(далі - Порядок N 666).

Так, відповідно до п. 5 Порядку N 666 при сплаті єдиного внеску поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:

у полі N 1 - зазначається службовий код ("*");

у полі N 2 - друкується розділовий знак ";" та код виду сплати ("101" - Сплата суми єдиного внеску);

у полі N 3 - друкується розділовий знак ";" та код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату;

у полі N 4 - друкується розділовий знак ";" та роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

у полі N 5 - друкується розділовий знак ";", поле не заповнюється;

у полі N 6 - друкується розділовий знак ";", поле не заповнюється;

у полі N 7 - друкується розділовий знак ";", поле не заповнюється.

Відповідно до п. 15 додатка 7 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.2004 р. № 22, при заповненні реквізита "Отримувач":

зазначаються найменування отримувача, що відповідає найменуванню отримувача, яке заявлене в банку отримувача в картці із зразками підписів, або його скорочене найменування, яке відповідає зареєстрованому в установчих документах;

зазначається прізвище, ім'я, по батькові отримувача, що відповідає прізвищу, імені, по батькові отримувача, яке заявлене в банку отримувача в картці із зразками підписів;

під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.

Зазначений порядок розповсюджується і на платників єдиного внеску.

При цьому відповідно до ч. 6 ст. 9 Закону України, від 08.07.2010 р. № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" для зарахування єдиного внеску в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, та його територіальних органах відкриваються в установленому порядку небюджетні рахунки відповідному органу доходів і зборів.

Оскільки єдиний внесок не належить до доходів бюджету, то код бюджетної класифікації не вказується, а у полі "Отримувач" платіжного доручення зазначаються найменування органу ДФС та його код ЄДРПОУ.

По материалам ГУ ДФС у Полтавській області
Отключить рекламу
Комментарии
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Приложение
Курсы валют