Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.07.19
4338 12 Печатать

Безналичные расчеты: применять ли РРО, если объем дохода свыше 1 млн грн

"Вісник. Офіційно про податки".

 

В случае превышения в течение календарного года объема дохода более 1 млн грн и проведении расчетов с потребителями исключительно в безналичной форме (через банковские учреждения) субъекты хозяйствования могут не использовать РРО.

ИНК от 27.06.2019 г. № 2953/Л/26-15-14-09-01-19-ІПК.

 

 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ihor07
12.07.19 09:05

Висновок хороший, але щось логіки я там не бачу. Де написано, що, якщо виключно безготівкові поступлення, то ліміт 1 млн. не діє?

Ответить
  • Світлана
12.07.19 09:43

Ліміт діє, але готівкових розрахунків нема, тому чек РРО ні до чого. Апарат не треба купувати, реєструвати та застососвувати. 

Ответить
  • ihor07
12.07.19 11:22

Світлана, це логічно, але де написано, що не треба, крім висновку в ІПК? Бо якщо читати статтю 296.10 "...У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. ", то там не сказано про вийняток у разі тільки безготівкових розрахунків.

Ответить
  • бух
12.07.19 11:32

А где он должен применять РРО? Ему после этого запрещено принимать наличные средства. Вот если он решит работать с наличными расчетами, тогда он обязан будет применять РРО.

Ответить
  • Бармалей
12.07.19 12:45

РРО застосовується при готівкових розрахунках. Якщо проходить розрахунок тільки у безготівці, то і норма про обмеження у 1 млн. не діє.

Ответить
  • Ольга
12.07.19 14:57

Які глибокі думки викладені! Немає готівкових розрахунків, то навіщо ж РРО? Про що взагалі мова?

Ответить
  • Катруся
14.07.19 09:50

А якщо досягли доходу в 1млн (були в купі і готівка, і безготівкові), та надалі готівкові виключимо, чи треба тоді застосовувати РРО? чи можна до 1,5 млн працювати, але тільки безготівковими?

Ответить
  • МС
14.07.19 16:38

Катруся, треба застосовувати РРО для готівкових розрахунків
при перевищенні 1 млн обсягу надходжень

Ответить
  • Катруся
23.07.19 07:12

МС, тобто мозга працювати надалі до 1,5млн, але виключно безготівковими?

Ответить
  • Гость
15.07.19 15:41

Нам налоговики сказали, что превысил сумму 1 млн грн - ставь РРО (и до конца жизни им пользуйся, даже если закрылся, а через год открылся).
Само превышение предела в 1 млн. они подразумевают установку РРО.

Ответить