Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


02.08.19
2947 2 Печатать

Про проблемні питання, які виникають при подачі заявниками документів для отримання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним

За результатами наради за участю керівників і посадових осіб Управління Держпраці у Черкаській області, Головного управління ДФС у Черкаській області та Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області щодо проблемних питань, які виникають при подачі заявниками документів для отримання ліцензії на виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним повідомляємо наступне.

Управління Держпраці у Черкаській області, Головне управління ДФС у Черкаській області та Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області дійшли згоди щодо трактування ст. 15 Закону України від 19.12.1995 р. №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме:

1. У питаннях, що пов’язані з наявністю у суб’єкта господарювання дозволів на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, керуватися роз’ясненням Держпраці від 26.06.2019 р. № 5258/3/5.3-ДП-19.

2. Наявність дозволу на початок роботи, що виданий органом державного нагляду за охороною праці згідно з Положенням, затвердженим постановою КМУ від 06.10.1993 р. № 831, не звільняє суб’єкта господарювання від обов’язку отримати окремі дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що передбачені Порядком, затвердженим постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107, та не замінює їх.

3. Роз’яснення Держгірпромнагляду, надане суб’єктам господарювання у відповідності до постанови КМУ від 15.10.2003 р. № 1631 «Про затвердження Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами» про те, що не вимагається отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, не підлягає застосуванню у зв’язку з втратою чинності вищевказаної постанови № 1631 та прийняттям Порядку, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107.

Таким чином, наявність вищевказаного роз’яснення Держгірпромнагляду не звільняє суб’єктів господарювання від обов’язку отримати окремі дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що передбачені Порядком № 1107.

4. Наявність відмітки центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці про реєстрацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (наприклад відмітка в паспорті посудини, що працює під тиском понад 0,05 МПа про її реєстрацію) не звільняє суб’єкта господарювання від обов’язку отримати окремі дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що передбачені Порядком, затвердженим постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107.

По материалам ГУ Держпраці у Черкаській області

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Н
03.08.19 01:58

Ничего не понятно, что они "нарадили"...

Ответить
  • Людмила
03.08.19 18:43

Я теж не зрозуміла, хто був у неадекватному стані, коли давав назву статті

Ответить
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям